Ziggi-HD Pluss

Haridus on Premier Dokumendi Kaamera

Tema rikas vahemikus praktiline, lihtne kasutada funktsioone, Ziggi-HD Pluss alates IPEVO on premier dokumendi kaamera, haridus ja äri. Tänu oma võimsa 8.0 Megapiksline kaamera, Ziggi-HD Pluss on universaalsus, et jäädvustada kõige tahes materjalist, ettekanded ja õpetamise istungid. Ziggi-HD Pluss on käed ette kõige odavamad kaamera spetsifikatsioonid, mis maksavad sadu vähem, kui tavalise numbri kaamerad.

Ziggi-HD Pluss parandab oma eelkäijate koos Sony CMOS sensor ja kõrge jõudlusega müra vähendamise all madala valgustuse tingimustes ja erakorralised reprodutseerimine tõsi värve, sealhulgas täielikult reguleeritav valge tasakaalu. Teine uuendus on kaamera enhanced Integrated Circuit (IC) kiip. Te ei pea enam kompromiss kõrge resolutsiooni ja kõrge kaadrisagedus Ziggi-HD Pluss annab nii. Oja kuni 30 kaadrit sekundis full HD ilma masendav choppiness. Isegi kõrgeimal resolutsioon 3264 x 2448 pikslit, Ziggi-HD Pluss veel voolu kuni 15 fps kiire fookus teravad pildid. Siidine sile live streaming koos uimastamist selgus, on nüüd reaalsuseks. Ja suurendada kaadrisagedus tuleb suurendada tähelepanu kiirus. See vähendab katkestusi, kui sa oled vahetamine erinevate materjalide kõrge eraldusvõime.

Madal kaadrisagedus (muud doc cam) – Rist live streaming juures 1920 x 1080 resolutsioon Kõrge kaadrisagedus (Ziggi-HD Pluss) – Siidine sile elav streaming juures 1920 x 1080 resolutsioon

Aeglane fokuseerimine kiirus muu doc cam Kiire fokuseerimise kiirus Ziggi-HD Pluss isegi suurim resolutsioon on 8 Megapikslit

Ziggi-HD Pluss ka boasts laia vaatevälja, mis võimaldab teil jäädvustada suurema maa-ala. Large-format kunsti, täis õpikud, ja palju rohkem, kõik võivad olla pildistatud ühes vaates, mitte ükshaaval. Skaala teises otsas, kaameraga on pidev digitaalne zoom funktsioon (kuni 12x suum) teil võib lüüa isegi kõige väiksemad üksikasjad, ilma et pilt muutub porine või pixel.

Parandused kõrvale, Ziggi-HD Pluss veel funktsioone kõike, mis on tehtud eelmise IPEVO doc nukid suur – mugav automaatne säritus ja automaatne teravustamine ja mitmekülgne kiik-käe väsimatu lüüa. Sa ei pea kulutama fortune nautida premium dokumendi kaamera koos peaaegu piiramatud pildista võimeid. Kui Ziggi-HD Pluss on järgmise põlvkonna õpetamise vahend, mida olen otsinud.

Algselt https://www.ipevo.com/prods/Ziggi-HD_Plus_USB_Document_Camera

Tagasi esilehele