Kuidas Statin Tõesti Töö Selgitab, Miks Nad Tegelikult ei Tee

Algne poolt Stephanie Seneff http://people.csail.mit.edu/seneff/why_statins_dont_really_work.html

1. Sissejuhatus

Kui statin tööstus on olnud kolmekümne aasta perspektiivis stabiilselt suurendada kasumit, nagu nad leida üha rohkem võimalusi, et õigustada laiendab määratlus osa elanikkonnast, et saada statin ravi. Suur, platseebo-kontrollitud uuringutes on esitanud tõendeid selle kohta, et statins võib oluliselt vähendada esinemissagedus südameinfarkti. Kõrge seerumi kolesteroolitase on tõepoolest seotud südamehaiguste, ja statins, mis häirib organismi võimet sünteesida kolesterooli, on väga tõhus vähendada numbrid. Südamehaigused on number üks surma põhjuseks USA ja üha enam kogu maailmas. Mis ei meeldi umbes statiini ravimeid?

Ma ennustan, et statin narkootikumide perspektiivis on lõppemas, ja see saab olema raske maandumine. Kui talidomiidi katastroof 1950 ndatel ja hormoonasendusravi fiasko 1990 aastate on kahvatu võrreldes dramaatiline tõus ja langus statin tööstus. Ma näen, et tõusulaine aeglaselt keerates, ja ma usun, et see lõpuks crescendo arvesse tõusulaine, kuid desinformatsioon on väga püsiv, nii et see võib võtta aastaid.

Ma olen kulutanud palju oma aega, et viimastel aastatel kammimine teaduskirjanduse ainevahetust, diabeet, südamehaigused, Alzheimeri tõbi ja statiini ravimeid. Siiani, lisaks postitad esseed veebis, ma olen koos kaastöölisi, avaldati kaks teataja artiklid on seotud ainevahetuse, diabeet ja südamehaigused (Seneff1 jt., 2011), Alzheimeri tõbi (Seneff2 jt., 2011). Veel kaks artikleid, mis käsitlevad oluline roll kolesterooli sulfaat ainevahetust, on praegu läbivaatamisel (Seneff3 jt., Seneff4 jt.). Mul on olnud ajendatud vajadusest mõista, kuidas ravimit, mis häirib sünteesi kolesterooli, toitaine, mis on oluline inimese elu, võib olla on positiivne mõju tervisele. Ma olen lõpuks saanud premeerida selgituse ilmne positiivne kasu statins, et ma võin uskuda, kuid üks, mis on nõuetekohaselt lükkas ümber idee, et statins on kaitsev. Ma tegelikult teha julge väita, et keegi vastab statin ravi, ja et statiini ravimeid saab kõige paremini kirjeldada kui toksiinid.

2. Kolesterooli ja Statins

Ma tahaksin alustada reexamining väide, et statins katkesta infarkti esinemissagedus kolmandiku võrra. Mida täpselt see tähendab? Meta-uuringu läbi seitsme narkootikumide uuringud, mis hõlmavad kokku 42,848 patsientidel, ulatudes üle kolme kuni viie aasta jooksul, näitas 29% vähenes risk suur südame sündmus (Thavendiranathan et al., 2006). Kuid kuna süda rünnakud olid haruldased seas sellesse rühma, mida see tähendab, et absoluutarvudes on see, et 60 patsiente tuleks ravida keskmiselt 4,3 aastat, et kaitsta üht neist ühest südameinfarkti. Aga sisuliselt kõik nad kogevad suurenenud frailty ja vaimne allakäik, mis on teema, mille ma tagasi sügavus hiljem see essee.

Mõju kahju tõttu statin anti-kolesterooli mütoloogia ulatub palju kaugemale kui need, kes tegelikult tarbivad statin pillid. Kolesterool on hukka mõista, mida statin tööstuse, ja selle tagajärjel Ameeriklased on muutunud konditsioneeritud, et vältida kõik toidud, mis sisaldavad kolesterooli. See on tõsine viga, kuna see tekitab palju suuremat koormust keha sünteesida piisavalt kolesterooli, et toetada keha vajadusi, ning see jätab meid mitmed olulised toitained. Ma olen vaevatud, et vaata keegi crack avatud muna ja toss välja munakollane, sest see sisaldab “liiga palju” kolesterooli. Munad on väga tervislikku toitu, kuid munakollane sisaldab kõiki olulisi toitaineid. Pärast kõik, rebu on see, mis võimaldab tibu embrüo küpsemaks kana. Ameeriklased on juba niigi laialt levinud puudused mitmed olulised toitained, mis on rikkalik, toidud, mis sisaldavad kolesterooli, nagu koliin, tsingi, niatsiini, vitamiini ja vitamiini D.

Kolesterool on tähelepanuväärne aine, ilma milleta kõik meist sureb. Seal on kolm eristab tegureid, mis annavad loomadele eelise taimed: närvisüsteemi, liikuvus ja kolesteroolitase. Kolesterooli, eemaloldud taimed, võti on molekul, mis võimaldab loomadel liikuvuse ja närvisüsteemi. Kolesterool on unikaalsed keemilised omadused, mis on ära lipiidide bilayers, mis ümbritsevad kõiki loomseid rakke: kolesterooli kontsentratsioon suureneb, membraan voolavus on vähenenud, kuni teatud kriitiline kontsentratsioon, mille järel kolesterooli hakkab kasvama voolavus (Haines, 2001). Loomsete rakkude kasutada ära seda omadust, et suur eelis orkesteroinnin ioonide transport, mis on oluline nii liikuvuse ja närvi signaali transport. Loomse raku membraanid on asustatud suur arv spetsialiseerunud saartel asjakohaselt nimega lipiidide parved. Kolesterooli kogub kõrge kontsentratsiooni lipiidide parved, mis võimaldab ioonide voolu vabalt läbi nende piiratud piirkondades. Kolesterooli teenib olulist rolli mitte-lipiidide parv piirkondades samuti, takistades väike laetud ioone, peamiselt naatrium (Na+) ja kaaliumi (K+), lekkimise kogu rakumembraani. Puudumisel kolesterooli, rakkude oleks kulutada palju rohkem energiat, tõmmates need lekkinud ioonid tagasi kogu membraani vastu kontsentratsiooni gradienti.

Lisaks on see väga oluline roll selles, ioonide transport, kolesterooli on eelkäija D3 vitamiini, suguhormoonide, östrogeeni, progesterooni ja testosterooni, ja hormoonide nagu kortisooli. Kolesterool on hädavajalik rakumembraanide kõik meie rakud, kus ta kaitseb raku mitte ainult ion lekib, kuid ka oksüdatsiooni kahju, et membraan, rasv. Kuigi aju sisaldab vaid 2% keha massist, see maja 25% organismi kolesteroolitaset. Kolesterool on oluline aju närvi signaali transpordivahendi synapses ja läbi pika axons, et suhelda ühelt küljelt aju muud. Kolesterooli sulfate mängib olulist rolli metabolismi vahel ja rasvad kaudu sapi happeid, samuti immuunsüsteemi kaitsemehhanisme vastu sissetungi patogeensed mikroobid.

Statiini ravimeid takistada tegevust, ensüüm, HMG koensüüm A reduktaasi, et catalyses varajane samm 25 sammuline protsess, mis toodab kolesterooli. See samm on ka varajane samm sünteesi mitmeid võimsaid bioloogilisi aineid, mis on seotud raku määrus, protsesside ja antioksüdandi mõju. Üks neist on koensüüm Q10, olemas suurim kontsentratsioon südames, mis mängib olulist rolli mitokondriaalse energiatootmise ja toimib kui tugev antioksüdant (Gottlieb jt., 2000). Statins ka segada raku signalisatsiooni mehhanismide vahendatud nn G-valgud, mis orchestrate keeruline ainevahetuse vastused rõhutas tingimused. Veel üks tähtis aine, mille sünteesi blokeeritakse on dolichol, mis mängib olulist rolli endoplasmic võrkmik. Me ei saa hakata ette kujutada, mida mitmekesist mõju on kõik see häire, mis on tingitud häireid koos HMG koensüüm A reduktaasi, mis võib mõjutada rakkude võimet toimida.

3. LDL, HDL ja Fruktoos

Meil on koolitatud meie arstid muretsema kõrgenenud seerumi taseme madala tihedusega lipoproteiin (LDL), mis puudutab südamehaigused. LDL ei ole a-tüüpi kolesterooli, kuid pigem võib vaadelda kui mahuti, mis transpordib rasvad, kolesterool, vitamiin D, ja rasvas lahustuvad antioksüdantide, et kõik koed, keha. Sest nad ei ole vees lahustuv, need toitained peavad olema pakendatud üles ja transportida sees LDL osakesed veres oja. Kui te segada tootmise LDL, siis vähenda biosaadavust kõiki neid toitaineid oma keha rakud.

Välimine kest on LDL osakeste koosneb peamiselt lipoproteiinide ja kolesterooli. Kui lipoproteiinide sisaldavad valke väljapoole kesta ja lipiidid (rasvad), salongi kiht. Kui välimine kest on puudulik kolesterooli, rasvu lipoproteiinide saada rohkem haavatavad rünnak hapniku toimel, kunagi-praegu vereringesse. LDL osakesed sisaldavad ka eriline valk nimega “apoB”, mis võimaldab LDL tarnida oma kaupu rakud vajavad. ApoB on haavatavad rünnak, mille glükoosi ja muude vere suhkruid, eriti fruktoosi. Diabeet põhjustab suurenenud kontsentratsioon, suhkur veres, mis omakorda seab ohtu LDL osakesed, mida gumming üles apoB. Oksüdeerunud ja glycated LDL osakeste muutunud vähem tõhusaks pakkuda nende sisu rakke. Seega, nad jääda umbes enam vereringesse, ja mõõta seerumi LDL tase tõuseb.

Hullem kui see, kui LDL osakesed on lõpuks esitanud nende sisu, muutuvad need “väikeste tihedate LDL osakesed,” jäänuseid, mis tavaliselt tagastatakse maksa jaotatakse ja ümber töödelda. Kuid lisatud suhkur segada seda protsessi samuti, nii et ülesanne murdes neil maha eeldatakse, selle asemel, mida makrofaagide arteri seina ja mujal keha kaudu ainulaadne tänavapühkija operatsiooni. Makrofaagide on eriti kvalifitseeritud ekstrakti kolesterooli kahjustatud LDL osakeste ja pistke see HDL osakesed. Väike tihe LDL osakeste muutunud lõksus arteri seina nii, et makrofaagide saab päästmine ja recycle nende sisu, ja see on peamine allikas ateroskleroosi. HDL osakesed on nn “hea kolesterooli” ja summa kolesterooli HDL osakesed on lipiidide meeter, millel on tugevaim korrelatsioon südamehaiguste, kus on vähem kolesterooli, mis on seotud suurenenud riskiga. Nii makrofaagide aastal tahvel on tegelikult täidavad väga kasulik osa suurendada HDL-kolesterooli ja vähendada väikeste tihedate LDL.

LDL osakeste toodetakse maksas, mis sünteesib kolesterooli, et lisada oma kestad, ka nende sisu. Maksa ülesandeks on ka lagundada fruktoos ja selle muundamine rasva (Collison jt., 2009). Fruktoos on kümme korda rohkem aktiivsust kui glükoosi kell glycating valgud, ja on seega väga ohtlik veres seerumi (Seneff1 jt., 2011). Kui sa sööd palju fruktoosi (näiteks kõrge fruktoos corn siirup olemas palju töödeldud toitu ja gaseeritud joogid), maks on koormatud saada fruktoos välja verd ja teeb sellest rasva, ja seetõttu ei ole kursis, kolesterooli pakkumine. Nagu ma enne ütlesin, et rasvad ei ole võimalik ohutult transportida, kui pole piisavalt kolesterooli. Maks on laeva välja kogu see rasv, mis on toodetud fruktoos, nii et see toodab madala kvaliteediga LDL osakesed, mis sisaldavad piisavalt kaitsva kolesterooli. Nii et te lõpuks väga halb olukord, kus LDL osakesed on eriti haavatavad rünnak, ja rünnata suhkrud on vabalt saadaval, ei oma kahju.

4. Kuidas Statins Hävitada Lihaseid

Euroopas, eriti U.K., on muutunud palju armunud statins viimastel aastatel. U.K. on nüüd kahtlane vahet on ainus riik, kus statins saab osta üle leti, ja summa statin tarbimine on kasvanud enam kui 120% viimastel aastatel (Walley jt., 2005). Üha enam, ortopeediliste kliinikud on näinud patsiente, kelle probleemid osutuvad lahendatav lihtsalt lõpetatakse statin ravi, nagu näitas hiljutine aruanne kolmel juhul ühe aasta jooksul ühes kliinikus, kellest kõik oli tavaline kreatiin kinase taset, tavaline näitaja lihaste kahju jälgida, statin kasutamine, ja kes kõik olid “ravida” lihtsalt peatumine statin ravi (Shyam Kumar jt., 2008). Tegelikult, kreatiini kinase jälgimine ei ole piisav, et tagada, et statins ei ole kahjustab oma lihased (Phillips jt., 2002).

Kuna maks sünteesib palju kolesterooli varustamine rakkude, statin ravi oluliselt mõjutab maksa, mille tulemuseks on terav summa vähendamine kolesterooli see on võimalik sünteesida. Otsene tagajärg on see, et maks on oluliselt häiritud tema võime teisendada fruktoos rasva, sest see on kuidagi võimalik ohutult pakett üles rasva transpordi ilma kolesterooli (Vila jt., 2011). Fruktoos koguneb vereringesse, põhjustades palju kahju seerumi valkudega.

Skeletilihaste rakkudes on tugevalt mõjutanud statin ravi. Neli tüsistused nad nüüd nägu on: (1) nende mitokondrid on ebaefektiivne ebapiisavuse tõttu koensüüm Q10, (2) nende rakkude seinad on rohkem tundlikud oksüdeerumise ja glycation kahjustusi, mis on tingitud suurenenud fruktoos kontsentratsiooni veres, vähendada kolesterooli nende membraanid ja väheneb antioksüdant pakkumise, (3) on pakkumise vähenemine rasvad kütusena, sest väheneb LDL osakesed, ja (4) oluline ioone nagu naatrium ja kaalium on lekkiva kogu nende membraanid, vähendades nende tasu kalle. Lisaks glükoosi sisenemist, vahendab insuliini, on sunnitud toimuvad need lipiidide parved, mis on koondunud kolesterooli. Kuna kahanenud kolesterooli pakkumise, seal on vähem lipiidide parved, ja see häirib glükoosi omastamist. Glükoosi ja rasvade on peamised energiaallikad lihaseid, ja nii on ohus.

Nagu mainisin varem, statins segada sünteesi koensüüm Q10 (Langsjoen ja Langsjoen, 2003), mis on kõrgelt kontsentreeritud, südame kui ka skeletilihaste, ja, tegelikult, kõik lahtrid, mis on kõrge metaboolne määr. See mängib olulist rolli sidrunhappe tsükli (mitokondrid, kes vastutab varustamise palju raku energiavajadusest. Süsivesikud ja rasvad lagunevad hapniku juuresolekul, et toota vee ja süsinikdioksiidi kõrvalsaadused. Energia valuuta toodetud on adenosiintrifosfaadi (ATP), ja see muutub tõsiselt kahanenud lihaste rakkude tulemusena vähendatud pakkumise koensüüm Q10.

Lihaskoe rakud on võimaliku väljapääsu, kasutades alternatiivse kütuse allikas, mis ei ole seotud mitokondrid, ei vaja hapnikku, ja ei ole vaja insuliini. See, mida ta vajab on hulgaliselt fruktoos veres, ja õnneks (või kahjuks, sõltuvalt teie seisukohast) maks on statiini tingitud väärtuse langus põhjustab hulgaliselt seerumi fruktoos. Läbi anaeroobse protsessi toimub tsütoplasmasse, spetsialiseeritud lihaskiud koorima maha lihtsalt natuke energia saadaval fruktoos, ja laktaadi tootmiseks toote, vabastades ta tagasi verre. Nad on protsessi väga palju fruktoosi, et toota piisavalt energiat enda tarbeks. Tõepoolest, statin ravi on tõestatud, et suurendada tootmise laktaadi poolt skeletilihaste (Pinieux jt., 1996).

Konverteeriva üks fruktoosi molekuli et laktaadi saagi ainult kaks ATP on, arvestades, et töötlemise suhkru molekul kõik viis süsinikdioksiid ja vesi mitokondrid saagi 38 ATP. Teisisõnu, sa pead 19 korda nii palju substraat saada samaväärne kogus energiat. Laktaadi, et koguneb veres stream on õnnistus, et nii südame ja maksa, sest nad saavad selat kütuse allikas, palju turvalisem variant kui glükoosi või fruktoosi. Laktaadi on tegelikult väga tervislik kütus, vesi lahustuv, nagu suhkur, kuid mitte glycating agent.

Nii koormust, töötlemise liigne fruktoos on nihkunud maksa lihaste rakkude, ja süda on kaasas palju laktaadi, kvaliteetne kütus, mis ei too kaasa hävitava glycation kahju. LDL tase langeb, kuna maks ei suuda sammu pidada fruktoos eemaldamine, kuid pakkumise laktaat, kütuse, et saab reisida vabalt veres (ei pea olema pakendatud üles sees LDL osakesed) salvestab päeval süda, mis muidu pidu maha rasvade ette nähtud LDL osakesed. Ma arvan, et see on oluline mõju statin ravi, mis viib vähendada südameinfarkti risk: süda on hästi varustatud tervislik alternatiiv kütus.

See on kõik hästi ja hea, välja arvatud see, et lihasrakkudes saada avariiline protsessi. Nende rakkude seinad on kahanenud kolesterooli, sest kolesterool on selline napib, ja nende õrn rasvad on seetõttu tundlikud oksüdeerumise kahju. See probleem on veelgi tõsisemaks vähendamine koensüüm Q10, mis on tugev antioksüdant. Lihaskoe rakud on energia näljas tõttu häiritud mitokondrid, ja nad püüavad seda kompenseerida töötlemisel ülemäärase summa nii fruktoosi ja glükoosi anaeroobselt, mis tekitab ulatuslikku glycation kahju, et nende oluline valgud. Nende membraanid on lekkiva ioonid, mis häirib nende võimet lepingu, mis takistavad liikumist. Nad on põhiliselt kangelaslik ohvrikivi lambad, kes on valmis surema selleks, et kaitsta südame.

Lihasvalu ja nõrkus on laialdaselt tunnustatud, isegi statin tööstuse,, võimaliku kõrvaltoimed statiini ravimeid. Koos paar MIT õpilased, mul on olnud läbi uuringu, mis näitab, kui laastav statins võimalik, et lihaseid ja närve, et pakkuda neile (Liu jt., 2011). Me kogutud üle 8400 narkootikumide kommentaare koostatud patsientidel statin ravi, ja võrdles neid sama palju kommentaare laia teiste ravimitega. Kommentaare võrdluseks olid valitud sellised, et vanuseline jaotus hindajad oli sobitatud vastu, et statin kommentaare. Me kasutatav meede, mis arvutab, kui tõenäoliselt oleks sõnad/laused, mis näitavad üles kaks komplekti kommentaare tuleb jagada, kuidas nad on täheldatud, et tuleb jaotada juhul, kui mõlemad komplektid tuli sama tõenäosus mudel. Näiteks, kui antud kõrvaltoime näitas üles sada korda ühe andmekogumi ja ainult üks kord teine, see oleks kaalukaid tõendeid, et see kõrvaltoime oli esindaja, et andmete kogum.

Tabel 1 näitab, mitu seotud tingimused lihaste probleemid, mis olid väga viltu suunas statin kommentaare.

Kõrvaltoime # Statin Kommentaare # Non-Statin Kommentaare Seotud P-väärtus
Lihaskrambid 678 193 0.00005
Üldine Nõrkus 687 210 0.00006
Lihaste Nõrkus 302 45 0.00023
Käimisraskused 419 128 0.00044
Kaotus Lihasmassi 54 5 0.01323
Tuimus 293 166 0.01552
Lihaskrambid 136 57 0.01849
Tabel 1: Loeb hulk kommentaare, kus laused on seotud mitmesugused sümptomid, mis on seotud lihased ilmus, 8400 statin ja 8400 mitte-statin narkootikumide ülevaateid, koos nendega p-väärtus, mis näitab tõenäosust, et see jaotus võib olla tekkinud juhuslikult. 

Ma usun, et tegelik põhjus, miks statins kaitsta südame infarkti on see, et lihaskude rakud on valmis tegema uskumatu ohverdada huvides suuremate hea. See on ka tunnistanud, et treening on südamele hea, kuigi inimesed, kellel on südame seisund on vaadata läbi overdoing see, kõndides ettevaatlik, joon vahel trenni lihased ja overtaxing nende nõrgenenud südame. Usun tegelikult, et põhjus, miks harjutus on hea, see on täpselt sama põhjus, statins on hea: see annab südame laktaadi, väga hea kütus mis ei glycate raku valgud.

5. Membraani Kolesterooli vähenemine ja Ioonide Transport

Nagu ma vihjanud varem, statiini ravimeid ei häiri võime lihaseid lepingu kaudu kahanemine membraani kolesterooli. (Haines, 2001) on väitnud, et kõige olulisem roll kolesterooli rakumembraani on inhibeerimine lekib väikeste ioonide, eriti aga naatriumi (Na+) ja kaaliumi (K+). Need kaks ioonid on olulised liikumised, ja tõepoolest, kolesterooli, mis ei ole taimed, võti on molekul, mis võimaldab liikuvust loomade, läbi oma tugeva kontrolli üle ion lekke need molekulid kogu raku seinad. Kaitseb raku alates ion lekib, kolesterooli, vähendab oluliselt kogus energiat rakk vajab, et investeerida hoida ioonid paremal pool membraani.

On levinud eksiarvamus, et “piimhappe acidosis,” seisund, mis võib tekkida, kui lihased on töötanud ammendumist, on tänu piimhappe sünteesi. Tegelik lugu on täpselt vastupidine: happe build-up on tingitud ülemäärane jaotus ATP a ADP toota energiat, et toetada lihaste kontraktsioon. Kui mitokondrid ei ole kursis energiatarbimise uuendamisega ATP tootmine laktaadi muutub absoluutselt vajalik, et vältida acidosis (Robergs jt., 2004). Juhul, statin ravi, liigsete lekete tõttu ebapiisav membraani kolesterooli on vaja rohkem energiat, et õige, ja kõik samas mitokondrid toodavad vähem energiat.

In vitro uuringud fosfolipiidi membraanid, see on näidanud, et eemaldamise kolesterooli membraani viib üheksateist korda suurendada määr kaaliumi lekib läbi membraani (Haines, 2001). Naatrium on mõjutatud vähemal määral, kuid siiski koefitsiendiga kolm. Läbi ATP-avatavad kaaliumi ja naatriumi kanaleid, rakke säilitada tugev tasakaalustamisele kogu oma kambri seina nende kahe iooni, naatrium hoitakse läbi ja kaaliumi hoitakse sees. See ion gradient on see, mis ergutab lihaste liikumist. Kui membraan on kahanenud kolesterool, cell on põletab oluliselt rohkem ATP võitlus pidev lekkimine nii ioone. Koos kolesterooli kahanemise tõttu statins, see on energia, see ei ole, sest mitokondrid on langenud energiatootmise tõttu koensüüm-Q10 kahanemine.

Lihaste kontraktsioon ise põhjustab kaaliumi kadu, mis omakorda ühendid lekke probleem kehtestatud statins ja kaaliumi kaotuse tõttu kokkutõmbumine aitab märkimisväärselt kaasa lihase väsimus. Muidugi, lihased piisavalt kolesterooli nende membraanid kaotada kaaliumi isegi kiiremini. Statins teha lihaseid palju rohkem haavatavamad acidosis, nii, sest nende mitokondrid on düsfunktsionaalne ja kuna suurenes ion lekib kogu nende membraanid. See on tõenäoliselt põhjus, miks sportlased on rohkem vastuvõtlikud lihaste kahjustus statins (Meador ja Huey, 2010, Sinzinger ja O’Grady, 2004): nende lihased on kahekordselt vaidlustanud nii statin ja uimastite kasutamise.

Eksperiment rott soleus lihased in vitro näitasid, et laktaadi lisatud keskmise suutis peaaegu täielikult taastuda jõu tõttu kaotatud kaaliumi kadu (Nielsen jt., 2001). Seega, produktsiooni ja vabanemist laktaadi muutub väga oluline, kui kaaliumi on kadunud keskmise. Kaotus jõudu lihased toetavad liigeseid, võib põhjustada äkilisi koordineerimata liigutused, overstressing liigeste ja põhjustanud artriit (Brandt jt., 2009). Tegelikult, meie uuringud statin kõrvaltoimeid ilmnenud väga tugev korrelatsioon, kellel on artriit, nagu on näidatud järgmises tabelis.

Samas olen teadlik uuringu, kaasates lihaste rakkude ion lekib ja statins, uuring punaste vereliblede ja trombotsüütide on näidanud, et seal on märkimisväärne suurenemine Na+-K+-pumba tegevuse pärast lihtsalt kuu tagasihoidliku 10 mg/dl statin annust, paralleelselt väheneb summa kolesterooli membraanid need rakud (Lohn jt., 2000). See suurendas pump tegevusala (vajalik membraan lekib) nõuaksid täiendavat ATP ja seeläbi tarbivad rohkem energiat.

Lihaskiud on iseloomulik mööda spektri järgi, mil määral nad kasutavad aeroobne vs anaeroobne ainevahetus. Lihaste kiude, mis on kõige tugevamini kahjustatud statins on need, mis on spetsialiseerunud anaeroobse metabolismi (Westwood jt., 2005). Need kiud (Tüüp IIb) on väga vähe mitokondrid, nagu kontrastina rikkaliku varustamise mitokondrid täiesti aeroobne Tüüp 1A kiud. Ma kahtlustan, et nende haavatavus on tingitud asjaolust, et nad teevad palju suuremat koormust tekitama ATP kütuse lihaste kontraktsioon ja toota arvukus laktaadi, toode anaeroobne ainevahetus. Need, kelle ülesandeks on nii jõudu mitte ainult enda, vaid ka defektsed, aeroobne kiud tõttu (mitokondriaalse düsfunktsiooni) ja toota piisavalt laktaadi, et korvata acidosis arendamise tulemusena laialt levinud ATP puudus.

6. Pikaajalise Statin Ravi Viib Kahju Kõikjal

Statin, seejärel aeglaselt kahandab lihaste rakkude aja jooksul. Pärast mitu aastat on möödunud, lihased jõuaksid punkti, kus nad ei saa enam sammu pidada sisuliselt töötab maraton päev ja päev läbi. Lihased alustada sõna otseses mõttes peale alla, ja prügi jõuab neer, kus see võib põhjustada harvaesinev haigus, rhabdomyolysis, mis on sageli surmaga. Tegelikult, 31 meie statin kommentaare sisalduvaid viiteid “rhabdomyolysis” mitte ükski võrdluses on seatud. Neerupuudulikkus, sage tagajärg rhabdomyolysis, näitas üles 26 korda seas statin arvustused, erinevalt ainult neli korda kontrolli kehtestada.

Surnud lihased lõpuks paljastada närvid, mis innervate need mürgised ained, mis siis põhjustab närvikahjustusi, nagu neuropaatia, ja lõpuks lateraalskleroosi (ALS), tuntud ka kui Lou Gehrig tõbi, väga harva, kurnav, ja lõpuks surmav haigus, mis on praegu tõusuteel, mis tuleneb (minu arvates), et statiini ravimeid. Inimesed, kellel on diagnoositud ALS harva live ületa viit aastat. Seitsekümmend seitse meie statin kommentaare sisalduvad viited (ALS), võrreldes ainult 7 võrdluses on seatud.

Nagu ion lekib muutunud pea paika, rakud hakkavad asendama kaaliumi/naatriumi süsteemi kaltsiumi/magneesiumi põhinevat süsteemi. Need kaks ioonid sama rida perioodilise tabeli, nagu naatrium/kaalium, kuid arenenud ühe veeru, mis tähendab, et nad on oluliselt suurem, ja seega on see palju raskem neid kogemata lekkida. Kuid selle tulemuseks on ulatuslikud lupjumine arteri seinte, südame klapid, südame lihaskude ise. Lubjastunud südame klapid ei saa enam korralikult, et vältida tagasivoolu ja diastoolne südamepuudulikkus tuleneb suurenenud vasaku vatsakese jäikus. Uuringud on näidanud, et statin ravi toob kaasa suurenenud riski diastoolne südamepuudulikkus (Silver jt., 2004, Weant ja Smith, 2005). Südamepuudulikkus näitab üles 36 korda meie statin narkootikumide andmete eest ainult 8 korda võrdlusrühma.

Kui lihased ei saa enam kursis laktaadi toide, maks ja süda veelgi imperilled. Nad on nüüd halvemaks kui nad olid enne statins, sest laktaadi ei ole enam saadaval ja LDL, mis oleks andnud rasvad kütusena allikas, on oluliselt vähenenud. Nii et nad on ummikus töötlemise suhkru kütusena, midagi, mis on nüüd palju rohkem ohtlik, kui seda kasutatakse, sest nad on kahanenud vastavalt membraani kolesterooli. Glükoosi sisenemine lihaste rakkude, kaasa arvatud südamelihas, vahendab insuliini, mis on orkestreeritud, et toimuvad lipiidide parved, kui kolesterool on väga kontsentreeritud. Vähem membraani kolesterooli tulemusi vähem lipiidide parved, ja see toob kaasa häiritud glükoosi omastamist. Tõepoolest, see on tehtud ettepanek, et statins suurendada riski diabeet (Goldstein ja Mascitelli, 2010, Hagedorn ja Arora, 2010). Meie andmed kannab läbi see mõiste, mille tõenäosus on täheldatud väljamakseid diabeet viited juhtub juhus on ainult 0.006.

 

Kõrvaltoime # Statin Kommentaare # Non-Statin Kommentaare Seotud P-väärtus
Rhabdomyolysis 31 0 0.02177
Maksakahjustus 326 133 0.00285
Diabeet 185 62 0.00565
ALS 71 7 0.00819
Südamepuudulikkus 36 8 0.04473
Neerupuudulikkus 26 4 0.05145
Artriit 245 120 0.01117
Mälu Probleemid 545 353 0.01118
Parkinsoni Tõbi 53 3 0.01135
Neuropaatia 133 73 0.04333
Dementsus 41 13 0.05598
Tabel 2: Loeb hulk kommentaare, kus laused on seotud erinevate sümptomeid, mis on seotud suurte tervise probleemidega ilmus, peale lihaste probleemid, 8400 statin ja 8400 mitte-statin narkootikumide ülevaateid, koos nendega p-väärtus, mis näitab tõenäosust, et see jaotus võib olla tekkinud juhuslikult.

7. Statin, Caveolin, ja Lihasdüstroofia

Lipiidide parved on olulised keskused ainete vedu (nii toitainete ja ioone) kogu raku membraanid ja raku signalisatsiooni domeeni sisuliselt kõikide imetajate rakkudes. Caveolae (“väikesed koopad”) on microdomains jooksul lipiidide parved, mis on rikastatud ainet nimega caveolin (Gratton jt., 2004). Caveolin on saanud üha kasvavat tähelepanu hilja tõttu laialt levinud roll, mida ta mängib raku signalisatsiooni mehhanismide ja transport materjalide vahel raku ja keskkonna (Smart jt., 1999).

Statins on teada, et segada caveolin tootmine, nii endothelial cells (Feron et al., 2001) ja südame lihasrakkudes, kus nad pole näidanud, et vähendada tihedus caveolae 30% võrra (Calaghan, 2010). Inimesed, kes on vigane vorm caveolin-3 versioon caveolin, et on olemas südame-ja skeletilihaste rakkudes, arendada lihasdüstroofia tagajärjel (Minetti jt., 1998). Hiired projekteeritud on defektne caveolin-3, mis jäi tsütoplasmasse, selle asemel, et seondumine raku seina juures lipiidide parved eksponeeritud kängus kasvu ja halvatus nende jalad (Sunada jt., 2001). Caveolin on väga oluline südame-ion kanali funktsioon, mis omakorda on oluline reguleerida südamelööke ja kaitsta südame rütmihäired ja südame seiskumise (Maguy jt., 2006). Selles arterite silelihaste rakkude, caveolin on oluline põlvkonna kaltsiumi sädemetest ja lained, mis omakorda on oluline arterite kokkutõmbumine ja laienemine, pumbata verd läbi keha (Taggart jt., 2010).

Katsetes, kaasates piirav arteriaalse verevarustuse rotid’ südames, on teadlased näidanud, 34% suurenenud caveolin-3 toodetud rott on süda, koos on 27% rohkem kaalu vasaku vatsakese, mis näitab vatsakese hüpertroofia. Mida see tähendab, on see, et süda vajab täiendavat caveolin toime tulla blokeeritud laevad, arvestades, et statins häirida võimet toota ekstra caveolin (Kikuchi jt., 2005).

8. Statins ja Aju

Kuigi aju on, mitte keskenduma selle essee, ma ei suuda vastu panna, märkides tähtsust kolesterooli aju ja tõendite vaimse väärtuse langus saadaval meie andmekogumeid. Statins oleks avalda negatiivset mõju aju, sest kuigi aju moodustab ainult 2% keha massist, see maja 25% organismi kolesteroolitaset. Kolesterool on kontsentreerunud müeliini mantel, mis ümbritseb axons, kus transport sõnumite pikki vahemaid (Saher jt., 2005). Kolesterooli mängib ka olulist rolli edastamine neurotransmitterite kogu synapse (Tong jt, 2009). Me leidsime väga viltu jaotus sõna sagedused dementsus, Parkinsoni tõbi, ja lühiajalise mälu kaotus, kusjuures kõik need aset palju sagedamini statin kommentaare kui võrrelda kommentaare.

Viimastel tõenditel põhineva artikli (Cable, 2009) leiti, et statin narkomaanide oli suur esinemissagedus närvisüsteemi häired, eriti neuropaatia, parasthesia ja neuralgia, ja tundus olevat suurem risk, et kurnav neuroloogilised haigused, ALS ja Parkinsoni tõbi. Tõendite aluseks oli ettevaatlik, manuaal märgistamise komplekt ise teatatud kontod 351 patsientidel. Mehhanism selline kahju võib kaasneda häireid võime oligodendrocytes, spetsialiseeritud glial rakud närvisüsteemi, varuda piisavalt kolesterooli müeliini mantel ümbritseva närvi axons. Geneetiliselt muundatud hiired, kellel on defektne oligodendrocytes näitus nähtav patoloogiate puhul müeliini mantel, mis manifesti lihaste twitches ja värinad (Saher jt., 2005). Meeleelundite kahjustused, mälukaotus, segasus, depressioon olid ka oluliselt kohal Cable patsientidega. Seega tema analüüs 351 kahjuliku narkootikumi aruanded olid suures osas kooskõlas meie analüüs 8400 aruanded.

9. Kolesterool on Kasu Pikaealisuse

Laia spektrit, raske puudega suurenenud esinemissagedus statin kõrvaltoime arvustused kõik punktis poole üldine trend suurenenud frailty ja vaimse allakäigu pikaajalise statin ravi, asju, mis on tavaliselt seotud vanadus. Ma oleks tegelikult kõige paremini iseloomustavad statin ravi mehhanismi, mis võimaldab sul kasvada vana kiiremini. Väga õpetlik uuringus osales rahvaarv on eakad inimesed, kes jälgiti üle 17 aasta jooksul, alates 1990 (Tilvis jt., 2011). Uurijad vaatlesid vahelise assotsiatsiooni kolme eri meetmeid, kolesterooli ja ilmingud vähenevad. Nad mõõdetud näitajad on seotud füüsilise frailty ja vaimse allakäigu ning uuris ka üldine pikaealisuse. Lisaks seerumi kolesterooli, biomeetrilise seotud võimet sünteesida kolesterooli (lathosterol) ja biomeetriliste seotud võime absorbeerida kolesterooli läbi soolestiku (sitosterol), olid mõõdetud.

Madalad väärtused kõigi kolme meetmed kolesterooli olid seotud kehvema prognoos frailty, vaimse allakäigu ja varajase surma. Vähendatud võimet sünteesida kolesterooli näitas tugevaim korrelatsioon halb tulemus. Isikutel, kellel on kõrge meetmed kõigi kolme biomeetria olnud 4.3 aasta laiendamine eluiga, võrreldes nendega, kelle jaoks kõik meetmed, mis olid madalad. Kuna statins konkreetselt häirida võimet sünteesida kolesterooli, see on loogiline, et nad oleks ka kaasa suurenenud frailty, kiirendatud vaimse allakäigu, ja varajase surma.

Nii ALS ja südamepuudulikkus, elulemust on seotud kõrgenenud kolesterooli taset. Statistiliselt oluline pöördvõrdeline korrelatsioon leiti uuringu, milles suremus südame rike. Sest 181 patsiendid, kellel on südame haigus ja südamepuudulikkus, pooled neist, kelle seerumi kolesteroolitase oli alla 200 mg/dl olid surnud kolm aastat pärast diagnoosi, arvestades, et vaid 28% patsientidel, kelle seerumi kolesteroolitase oli üle 200 mg/dl suri. Teises uuringus rühm 488 patsiente, kellel on diagnoositud ALS, seerumi taset tühja kõhu triglütseriidide ja kolesterooli mõõdeti diagnoosimise ajal (Dorstand jt., 2010). Kõrged väärtused nii lipiidide olid seotud parema ellujäämise nimel, mille p-väärtus < 0.05.

10. Mida selle Asemel teha, et Vältida südamehaigusi

Kui statins ei tööta pikemas perspektiivis, siis mida te saate teha, et kaitsta oma südame ateroskleroos? Minu isiklik arvamus on, et teil on vaja keskenduda looduslikke võimalusi, kuidas vähendada väikseid tiheda LDL osakesed, mis toituvad tahvel, ja muid võimalusi asjade toote tahvel toodab (rohkem infot, et hetkel). Ilmselt, sa ei pea lõikama teed tagasi fruktoosi tarbimine, ja see tähendab, peamiselt söövad kogu toidu asemel töödeldud toidud. Vähem fruktoos, maksa, ei saa toota nii palju LDL osakeste pakkumise. Alates nõudluse poolel, saate vähendada oma keha sõltuvust nii glükoosi ja rasva kütusena lihtsalt toitude söömist, mis on head allikad laktaadi. Hapukoor ja jogurt sisaldavad palju laktaadi ja piimatooteid sisaldavad üldiselt eelkäija laktoosi, mis on soolestiku bakterid konverteerib et laktaadi, eeldades, et teil ei ole laktoosi talumatust. Pingeline füüsiline treening, nagu turvis masin treening, aitab vabaneda liigne fruktoos ja glükoos veres, skeletilihaste konverteeriva neid palju ihaldatud laktaadi.

Lõpetuseks, mul on sätestatud võib olla üllatav, soovitusi, mis põhinevad teadusuuringute, ma olen teinud, viib paberid, mis on praegu läbivaatamisel (Seneff3 jt., Seneff4 jt.). Minu uuringud on katmata kaalukaid tõendeid selle kohta, et toitaine, mis on kõige tähtsam vaja, et kaitsta südame ateroskleroos on kolesterooli sulfate. Ulatusliku kirjanduse ülevaade minu kolleegid ja ma olen läbi, et toota neid kaks tk näitab compellingly, et rasvhapete hoiused, et ehitada üles arteri seinte viib südame on olemas peamiselt selleks, kaevandavad kolesterooli glycated väike tihe LDL osakeste ja sünteesida kolesterooli sulfate sellest, pakkudes kolesterooli sulfate otse südame lihaskude. Põhjus tahvel toimub eelisjärjekorras arterites, põhjustades südame on nii, et südamelihas saab tagada piisava varustatuse kolesterooli sulfate. Meie paberid, mis me välja argument, et kolesterooli sulfate mängib olulist rolli caveolae aastal lipiidide parved, vahendades hapniku ja glükoosi transport.

Nahk toodab kolesterooli sulfate suures koguses, kui see on avatud päikesevalguse. Meie teooria viitab sellele, et nahk tegelikult sünteesib sulfate alates sulfiidi, lüües energia päikese kujul sulfate molekul, tegutsedes nii a-solar-powered aku. Sulfate saadetakse kõik rakud organismis, veetakse tagasi kolesterool molekuli.

Tõendeid kasu päikese käes, et süda on kaalukad, nagu näitas uuring, et uurida seost geograafia ja südame-veresoonkonna haiguste (Grimes jt., 1996). Rahvaarvu statistika, uuring näitas, järjepidev ja silmatorkav pöördvõrdeline lineaarset seost südame-veresoonkonna surmade ja hinnanguline päikesevalguse käes, võttes arvesse protsent sunny päeva, samuti laius-ja pikkuskraadid mõju. Näiteks südame-veresoonkonna-seotud suremus meestel vanuses 55 ja 64 oli 761 Belfast, Iirimaa, kuid ainult 175 Toulouse, Prantsusmaa.

Kolesterooli sulfate on väga mitmekülgne. See on vees lahustuv, nii et seda saab reisida vabalt vereringes, ja see läheb rakumembraani kümme korda nii kergesti nagu kolesterool, nii et seda saab hõlpsasti resupply kolesterooli rakke. Skeleti-ja südamelihase rakud teha head kasutada sulfate samuti, muuta see tagasi sulfiidi ja sünteesida ATP protsess, seega taastuvad energia päikesevalguse eest. See vähendab koormust mitokondrid energia tootmiseks. Hapniku vabastada sulfate molekul on ohutu allikas hapniku sidrun oksiid tsükli mitokondrid.

Nii et, minu arvates, parim viis vältida südamehaigusi on tagada arvukus alternatiivse pakkumise kolesterooli sulfate. Esiteks, see tähendab süüa toite, mis on rikkad nii kolesterooli ja väävlit. Munad on optimaalne toit, sest nad on hästi varustatud nii need toitained. Kuid teiseks, see tähendab teha kindel, et sa saad palju päikese käes nahale. See mõte lendab nägu nõu meditsiini eksperdid Ameerika Ühendriikides, et vältida päikese hirm naha vähk. Ma usun, et liigne kasutamine päikesekaitsetoodete on olulisel määral aidanud, koos liigse fruktoosi tarbimine, et praeguse epideemia südamehaiguste. Ja loomulik päevitus, mis arendab peale päikese käes pakub palju paremat kaitset nahavähi kui kemikaalide päikesekaitse.

11. Kokkuvõtvad Märkused

Iga inimene saab maksimaalselt ainult üks võimalus kasvada vana. Kui sa koged oma keha peale alla, see on lihtne ette kujutada, et see on lihtsalt tingitud asjaolust, et teil on edendada vanus. Ma arvan, et parim viis iseloomustada statin ravi on see, et see teeb sind vanemaks kiiremini. Liikuvus on suur ime, et kolesterooli on lubatud kõik loomad. Pärssiv kolesterooli sünteesi, statiini ravimeid võib hävitada, et liikuvus. Ükski uuring on näidanud, et statins parandada kõik-põhjustada suremuse statistika. Kuid ei saa olla mingit kahtlust, et statins teeb oma ülejäänud päeva maa peal palju vähem meeldiv, kui nad muidu oleks.

Et optimeerida kvaliteedi oma elus, suurendada oma eluiga ning vältida südamehaigusi, minu nõuanne on lihtne: veedavad palju aega õues; süüa tervislikku, kolesterooli-rikastatud, loomsed toidud nagu muna, maks, ja austrid; süüa hapendatud toidud nagu jogurt ja hapukoor; süüa toidus rohkesti väävlit nagu sibul ja küüslauk. Ja lõpuks, ütlen: “ei, aitäh” oma arsti, kui ta soovitab statin ravi.

Viited

[1] K.D. Brandt, P. Dieppe, E. Radin, “Etiopathogenesis of osteoarthritis”. Med. Clin. North Am. 93 (1): 1–24, 2009.
[2] J. Cable, “Adverse Events of Statins – An Informal Internet–based Study,” JOIMR, 7(1), 2009. [3] S. Calaghan, “Caveolae as key regulators of cardiac myocyte beta2 adrenoceptor signalling: a novel target for statins” Research Symposium on Caveolae: Essential Signalosomes for the Cardiovascular System, Proc Physiol Soc 19, SA21, University of Manchester, 2010.
[4] K.S. Collison, S.M. Saleh, R.H. Bakheet, R.K. Al–Rabiah, A.L. Inglis, N.J. Makhoul, Z.M. Maqbool, M. Zia Zaidi, M.A. Al–Johi and F.A. Al–Mohanna, “Diabetes of the Liver: The Link Between Nonalcoholic Fatty Liver Disease and HFCS–55” Obesity, 17(11), 2003–2013, Nov. 2009.
[5] J. Dorstand, P. Ku ̈hnlein, C. Hendrich, J. Kassubek, A.D. Sperfeld, and A.C. Ludolph. “Patients with elevated triglyceride and cholesterol serum levels have a prolonged survival in amyotrophic lateral sclerosis,” J Neurol. in Press:Published online Dec. 3 2010.
[6] O. Feron, C. Dessy, J.–P. Desager, andJ.–L. Balligand, “Hydroxy–Metholglutaryl–Coenzyme A Reductase Inhibition Promotes Endothelial Nitric Oxide Synthase Activation Through a Decrease in Caveolin Abundance,” Circulation 103, 113–118, 2001.
[7] M.R. Goldstein and L. Mascitelli, “Statin–induced diabetes: perhaps, it’s the tip of the iceberg,” QJM, Published online, Nov 30, 2010.
[8] S.S. Gottlieb, M. Khatta, and M.L. Fisher. “Coenzyme Q10 and congestive heart failure.” Ann Intern Med, 133(9):745–6, 2000.
[9] J.–P. Gratton, P. Bernatchez, and W.C. Sessa, “Caveolae and Caveolins in the Cardiovascular System,” Circulation Research, 94:1408–1417, June 11, 2004.
[10] D.S. Grimes, E. Hindle and T. Dyer, “Sunlight, Cholesterol and Coronary Heart Disease,” Q. J. Med 89, 579–589, 1996; http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8935479
[11] J. Hagedorn and R. Arora, “Association of Statins and Diabetes Mellitus,” American Journal of Therapeutics, 17(2):e52, 2010.
[12] T.H. Haines, “Do Sterols Reduce Proton and Sodium Leaks through Lipid Bilayers?” Progress in Lipid Research, 40, 299–324., 2001; http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11412894
[13] T. Kikuchi, N. Oka, A. Koga, H. Miyazaki, H. Ohmura, and T. Imaizumi, “Behavior of Caveolae and Caveolin–3 During the Development of Myocyte Hypertrophy,” J Cardiovasc Pharmacol. 45:3, 204–210, March 2005.
[14] P.H. Langsjoen and A.M. Langsjoen, “The clinical use of HMG CoA–reductase inhibitors and the associated depletion of coenzyme Q10. A review of animal and human publications.” Biofactors, 18(1):101–111, 2003.
[15] J. Liu, A. Li and S. Seneff, “Automatic Drug Side Effect Discovery from Online Patient–Submitted Reviews: Focus on Statin Drugs.” Submitted to First International Conference on Advances in Information Mining and Management (IMMM) Jul 17–22, 2011, Bournemouth, UK.
[16] M. Löhn, M. Fürstenau, V. Sagach, M. Elger, W. Schulze, F.C. Luft, H. Haller, and M. Gollasch, “Ignition of Calcium Sparks in Arterial and Cardiac Muscle Through Caveolae,” Circ. Res. 2000;87;1034–1039
[17] A. Maguy, T.E. Hebert, and S. Nattel, “Involvement of Lipid rafts and Caveolae in cardiac ion channel function,” Cardiovascular Research, 69, 798–807, 2006.
[18] B.M. Meador and K.A. Huey, “Statin–Associated Myopathy and its Exacerbation with Exercise,” Muscle and Nerve, 469–79, Oct. 2010.
[19] C. Minetti, F. Sotgia, C. Bruno, et al., “Mutations in the caveolin–3 gene cause autosomal dominant limb–girdle muscular dystrophy,” Nat. Genet., 18, 365–368, 1998.
[20] O.B. Nielsen, F. de Paoli, and K. Overgaard, “Protective effects of lactic acid on force production in rat skeletal muscles.” J. Physiology 536(1), 161–166, 2001.
[21] P.S. Phillips, R.H. Haas, S. Bannykh, S. Hathaway, N.L. Gray, B.J. Kimura, G. D. Vladutiu, and J.D.F. England. “Statin–associated myopathy with normal creatine kinase levels,” Ann Intern Med, October 1, 2002;137:581–5.
[22] G. de Pinieux, P. Chariot, M. Ammi–Said, F. Louarn, J.L. LeJonc, A. Astier, B. Jacotot, and R. Gherardi, “Lipid–lowering drugs and mitochondrial function: effects of HMG–CoA reducase inhibitors on serum ubiquinone and blood lactate/pyruvate ratios.” Br. J. Clin. Pharmacol. 42: 333–337, 1996.
[23] R.A. Robergs, F. Ghiasvand, and D. Parker, “Biochemistry of exercise–induced metabolic acidosis.” Am J Physiol Regul Integr Comp Physiol 287: R502–R516, 2004.
[24] G. Saher, B. Br$uuml;gger, C. Lappe–Siefke, et al. “High cholesterol level is essential for myelin membrane growth.” Nat Neurosci 8:468–75, 2005.
[25] S. Seneff, G. Wainwright, and L. Mascitelli, “Is the Metabolic Syndrome Caused by a High Fructose, and Relatively Low Fat, Low Cholesterol Diet?” Archives of Medical Science, 7(1), 8–20, 2011; DOI: 10.5114/aoms.2011.20598
[26] S. Seneff, G. Wainwright, and L. Mascitelli, “Nutrition and Alzheimer’s Disease: the Detrimental Role of a High Carbohydrate Diet,” In Press, European Journal of Internal Medicine, 2011.
[27] S. Seneff, G. Wainwright and B. Hammarskjold, “Cholesterol Sulfate Supports Glucose and Oxygen Transport into Erythrocytes and Myocytes: a Novel Evidence Based Theory,” submitted to Hypotheses in the Life Sciences.
[28] S. Seneff, G. Wainwright and B. Hammarskjold, “Atherosclerosis may Play a Pivotal Role in Protecting the Myocardium in a Vulnerable Situation,” submitted to Hypotheses in the Life Sciences.
[29] H. Sinzinger and J. O’Grady, “Professional athletes suffering from familial hypercholesterolaemia rarely tolerate statin treatment because of muscle problems.” Br J Clin Pharmacol 57,525–528, 2004.
[30] E.J. Smart, G.A. Graf, M.A. McNiven, W.C. Sessa, J.A. Engelman, P.E. Scherer, T. Okamoto, and M.P. Lisanti, “Caveolins, Liquid–Ordered Domains, and Signal Transduction,” Molecular and Cellular Biology 19,7289–7304, Nov. 1999.
[31] A.J. Shyam Kumar, S.K. Wong, and G. Andrew, “Statin–induced muscular symptoms : A report of 3 cases.” Acta Orthop. Belg. 74, 569–572, 2008.
[32] M.A. Silver, P.H. Langsjoen, S. Szabo, H. Patil, and A. Zelinger, “Effect of atorvastatin on left ventricular diastolic function and ability of coenzyme Q10 to reverse that dysfunction.” The American Journal of Cardiology, 94(10):1306–1310, 2004.
[33] Y. Sunada, H. Ohi, A. Hase, H. Ohi, T. Hosono, S. Arata, S. Higuchi, K. Matsumura, and T. Shimizu, “Transgenic mice expressing mutant caveolin–3 show severe myopathy associated with increased nNOS activity,” Human Molecular Genetics 10(3) 173–178, 2001. http://hmg.oxfordjournals.org/content/10/3/173.abstract
[34] M. J. Taggart, “The complexity of caveolae: a critical appraisal of their role in vascular function,” Research Symposium on Caveolae: Essential Signalosomes for the Cardiovascular System, Proc Physiol Soc 19, SA21, University of Manchester, 2010.
[35] P. Thavendiranathan, A.Bagai, M.A. Brookhart, and N.K. Choudhry, “Primary prevention of cardiovascular diseases with statin therapy: a meta–analysis of randomized controlled trials,” Arch Intern Med. 166(21), 2307–13., Nov 27, 2006.
[36] R.S. Tilvis, J.N. Valvanne, T.E. Strandberg and T.A. Miettinen “Prognostic significance of serum cholesterol, lathosterol, and sitosterol in old age; a 17–year population study,” Annals of Medicine, Early Online, 1–10, 2011.
[37] J. Tong, P.P. Borbat, J.H. Freed, and Y. Shin, “A scissors mechanism for stimulation of SNARE–mediated lipid mixing by cholesterol.” Proc Natl Acad Sci U S A 2009;106:5141–6.
[38] L. Vila, A. Rebollo, G.S. AÄ‘alsteisson, M. Alegret, M. Merlos, N. Roglans, and J.C. Laguna, “Reduction of liver fructokinase expression and improved hepatic inflammation and metabolism in liquid fructose–fed rats after atorvastatin treatment,” Toxicology and Applied Pharmacology 251, 32–40, 2011.
[39] Walley T., Folino–Gallo P., Stephens P et al, “Trends in prescribing and utilisation of statins and other lipid lowering drugs across Europe 1997–2003,” Br J Clin Pharmacol 60, 543–551, 2005.
[40] K.A. Weant and K.M. Smith, “The Role of Coenzyme Q10 in Heart Failure,” Ann Pharmacother, 39(9), 1522–6, Sep. 2005.
[41] F. R. Westwood, A. Bigley, K. Randall, A.M. Marsden, and R.C. Scott, “Statin–induced muscle necrosis in the rat: distribution, development, and fibre selectivity,” Toxicologic Pathology, 33:246–257, 2005.

 

Tagasi esilehele