THINCS: rahvusvahelise võrgustiku kolesterooli skeptikud

Algselt http://www.thincs.org/

“Suur tragöödia teadus tappa ilus hüpoteesi, mille kole fakt.”
Thomas Huxley
“Kasvu teadmiste sõltub täielikult erimeelsused”
Karl R. Popper

Aastakümneid, tohutu suured inim ja rahalised ressursid on raisatud kohta kolesterooli kampaania, paljulubava teadustöö valdkonnad on tähelepanuta jäetud, tootjate ja tootjate loomse toidu üle kogu maailma on kannatanud majanduslikult, ja miljonid terved inimesed on hirmunud ja badgered sisse süüa tüütu ja flavorless dieet või arvesse võttes potentsiaalselt ohtlike narkootikumide ülejäänud oma elu. Kui teaduslikud tõendid toetavad kolesterooli kampaania on olematu, peame oluliseks, et lõpetage see niipea kui võimalik.

Rahvusvahelise võrgustiku kolesterooli skeptikud (THINCS) on pidevalt kasvav rühm teadlasi, arste, teiste akadeemikute ja teaduse kirjanikud erinevatest riikidest. Selle rühma liikmed esindavad erinevaid arvamusi põhjusliku seose ateroskleroosi ja südame-veresoonkonna haiguste, mõned neist on vastuolus teised, kuid see on normaalne osa teadusest. See, mida me kõik vastu on see, et loomade rasva ja kõrge kolesteroolitase rolli mängida. Eesmärk on see veebisait on teavitada oma kolleegidele ja avalikkusele, et seda ideed ei toeta teaduslikud tõendid; tegelikult aastaid suur hulk teaduslikke uuringuid on otseselt vastuolus.

Kas olete olnud mõnda kõrvaltoimet, alates statin ravi?

Kui soovite jagada oma kogemusi statiini koos teadlaste California Ülikool, San Diego , palun e-posti aadressil statinstudy@ucsd.edu ja/või täielik online (paberivaba) vaatluse http://www.statineffects.com

Kui sa tahad abi meditsiini rikkumine advokaadid, mine McIverBrown avokaadibüroo

Samuti palun logi avalduse kohta statiini kõrvaltoimeid! Tuleb saata, Maailma Tervise Organisatsioon.

Veebimeister ja pressiesindaja: Uffe Ravnskov
Logo: Eddie Vos

Autoriõigus © 2014 THINCS

Tagasi esilehele