Seemnete Vahetus

Meil hakkas see seeme exchange program 1974. aastal, kui viis, kuidas saate saata meile seemned sa koguda oma aias või loodusest, vastutasuks krediidi taotlemisel seemned meilt. See vahetus on olnud võimalik pakkuda avalikke paljude hinnatud liigid, mis muidu kättesaamatu.

MIDA SAATA: Me otsivad põhiliselt seemneid, et me ei ole veel jagada, eriti liikide (st Lilium martagon) ja botaanika sordid (st Lilium martagon var. album), dekoratiiv, söödavaid, ravim, värvi ja muid kasulikke taimi. Oleme huvitatud ka reliikvia või traditsioonilised vabalt tolmleva köögiviljaseemned, kuid me saame kasutada ainult neid, kui teil on positiivne, et nad ei ole risti-tolmlevad, ja saab tõeks seemnest. Saates köögiviljade seemned, palun teatage meile, kui palju aastaid sul on kasvanud, et eelkõige erinevaid, et te kinnitada, et see saab tõeks seemnest, ja ütle meile, milliseid meetmeid olete võtnud, et veenduda, et see pole ületanud. Kui teil on seemned, mis me juba jagada, palun saatke meile nimekirja enne saatmist kõik seemned, nii et me saame öelda, kas meil on neid vaja või mitte. Sageli oleme juba hästi varustatud aasta, ja see säästab aega ja vaeva kogumine ja puhastamine, kui me ei saa öelda teile ette. Kõik seemned peavad olema hästi kuivatatud, nii puhas kui võimalik, ja absoluutselt peab olema nõuetekohaselt tuvastatud õige botaaniline nimi või õige lahke ja erinevaid köögiviljade seemned.

ÕIGE MÄÄRAMINE ON KRIITILISE: Valesti deklareeritud-tuvastatud seeme on tõsine olukord, ja me teeme kõik, mis suudame, veenduge, et meil on pakkuda õigesti tuvastatud seeme. See on põhjus, miks me nõuda, et te saatke meile kuivatatud, pressitud proovi taim, mida on koguda alates, esimene kord, kui saadate meile seemet. Me peame paar kuivatatud pressitud lehed ja lilled, VÕI hea värv foto taim õitsema. (Köögiviljad, ainult, me ei nõua pakiline, kuid foto taime-ja küpsed puuviljad on soovitatav). Samuti on meil vaja üksikasjalikku teavet täidetud Seed Vahetada Andmeid Lehed iga seeme saata, nii et me saame double-check identifitseerimine. Me peame teadma, botaanilise nime, taime ühine nimi, kuidas sa kindlaks taime, kui ta oli kogunud, ja täielik kirjeldus. Palun vaata lisatud andmete lehed, ning olla kindel, et xerox rohkem koopiaid data sheet, kui neid vajate. Teil on vaja ainult saata, vajutades või foto, ja andmete leht teave, esimene kord, et saadate meile tüüp seemne—ei ole vaja korrata seda iga kord sama seeme on saadetud. Me ei saa rõhutada seda piisavalt: vajutage või foto ning andmelehe andmed on VAJALIKUD. Me ei saa nõustuda mis tahes seemned, välja arvatud juhul, kui meil on see info, ja võin kinnitada korrektset identifitseerimist, mis on saadetud. Pea meeles, et vigu võib juhtuda, et keegi, kusagil mööda joont. Me oleme leidnud botaanikaaed koos vale märgiste kohta nende taimede, ja mõnikord lasteaiad on misidentified taimed. Kui viga ei ole püütud ja parandatud, see võib levida nagu ripples tiik. Kahjuks, me ei saa eeldada, et taim on õige, sest märgistatud, ükskõik, kust see pärineb. Meil on vaja, et kontrollida identifitseerimise. koos botaanika viide raamatuid ja veenduge, et kirjeldus on antud selle liigi sobib tegelikku välimust taim.

See on põhjus, miks meil peab olema vajutades lehed ja lilled (või hea foto) pluss teie oma üksikasjalikud kirjalikud kirjeldus taime. Me peame teadma, kust sa selle said ettevõttes; või, kui see oli leitud see metsik ja olete kindlaks teinud seda ise, me peame teadma, mis käsiraamatud ja floras, mida kasutatakse, et teha identifitseerimine. See teave on vajalik kõigi seemne soojusvahetid. Erandeid pole. Meil on olnud inimesed kaebavad eksitava tuvastatud seemne, ja veel sama kiri küsida, kas nad saavad saata meile seemne ilma tungiva või foto. See reegel kehtib kõikjal. Kui te ei saa saata, vajutades, siis vähemalt saata foto. Kui te ei saa saata kas üks nendest, siis ei saadaks, et seeme.

EI SAADA: Me absoluutselt EI nõustu seemne salvestatud F-1 hübriid taimed, patenteeritud taimede või geneetiliselt muundatud taimed. Nimetatud aiandus-sortide (st Achillea “Roosa Kuninganna”), mis võib olla saadetud mõnes olukorras, kuid siis tuleb vaadata koos usa esimene. Kui teil on kahtlusi, palun kirjutage esimene ja küsi! Botaanika-sortide (st Digitaalise purpurea alba) võib saata, nii kaua, kui sa oled kindel, et nad tulevad tõsi seemnest. Ärge saatke seeme, mis te ei saa kindlaks teha, või kui sa oled kindel õige määramine. Ärge saatke seemne ilma vajutades lehed ja lilled (või foto taim õitsema), et väga esimest korda saadate. Ärge saatke seemne ohustatud või eriti ohustatud liigid kogutakse loodusest, ja palun ärge saatke seeme, mis on lühiajaline seeme (st Abies, Acer, Araucaria, Cedrus, Tsitrusviljade, Pöögist, mõned Palmid, Quercus jne), välja arvatud juhul, kui te vaadata, kus on meie esimene. Kui te ei ole milleski kindel, pidage meeles, et kirjutada esimene ja küsida, enne saatmist seeme.

MILLAL JA KUIDAS, ET SAADA SEEMET-seemned võib saata igal ajal aastas, kuid tavaliselt suudame töödelda ainult maksmise vahel, Mai ja detsember. Vahel on detsembri ja aprilli lõpuks, meil on kevadel kiirustada seemne nõuab, ja tavaliselt ei ole aega, et uuesti hea, kaalu -, katse-ja hinna seemned saadetud vahetada. Paketid seemned saatis selle aja jooksul on tunnistanud, nii et sa tead oma seemned on jõudnud meile, kuid makse ilmselt ei järgi kuni Maini. Paljud inimesed on teinud kogumise septembris või oktoobris, kuid saata oma seemned jaanuaris koos taotluse seemned nad tahavad kaubanduses. See lihtsalt ei tööta! Parim asi on, et saata meile oma seemned niipea, kui olete neid korjatud, puhastatud ja kuivatatud, ja oodata, kuni me oleme saatnud oma krediidi-või kontrollige enne taotluse seemned, mida soovite vahetada. Saates seemne, palun pakkige need hoolikalt, teatud tüüpi ümbrik või konteineri puhul, mis ei riku avatud või lekib shipping. Manila mündi ümbrikud on hea väikeses koguses. Kui te kasutate regulaarselt kirja ümbrikku, palun veenduge, et õmblused on tihe ja hästi suletud. See on hea, et teip kõik õmblused, – lihtsalt et veenduda, eriti kui kasutad tavalise kirja ümbrikku. Kui te kasutate plastikust ziploc kotti, olla kindel, et seeme on täielikult kuiv. Pea meeles, et etikett iga konteineri nimi seeme. Laevandus, regulaarne US Post Office Esimese Klassi Posti või Priority Mail on ikka parim. Suuremad, raskemad pakid, UPS on hea (Palun e-mail meile õige kohaletoimetamise aadress, kui UPS ei saa laeva P. O. Kast), kuid kindlasti andke meile teada, kui palju see maksab laeva – see ei ole märgitud pakendil UPS, ja me tahame olla kindlad, et hüvitada teile kogu summa. Aga palun ärge saatke midagi meile FedEx! Nad ei ole kunagi võimalik pakkuda siin, kui me ei ole aadressi, ja see alati tulemusi jama. Teie merevedude kulusid, siis arvatakse, kui me seda saada oma krediidi-või kontrollida.

HINDA: Me kindlaks hind, mida makstakse vastavalt kvaliteedi, puhtuse ja kogus seeme, mis põhineb praegune turuväärtus võimalikult täpselt. Me samuti arvesse võtta eeldatav populaarsus seemne, ja kui haruldased või tavalised on. Kui seemne saabub, me seda puhastada edasi, kui vaja, ja hind, mida on vähendatud vastavalt, kui palju aega meil on vaja kulutada uuesti puhastus. Me siis katse idanevus, ja niipea, kui test on tehtud, saadame teile krediidi-või check – lihtsalt andke meile teada, mida te eelistate, kui saadate seemned. (Seemned, mis tavaliselt nõuavad kuud idanevad testitakse kiire cut-testi, et uurida, sisemine embrüote ja vaata, kas nad tunduvad elujõulised, ja tetrazolium.) Kõik seemned, me ei saa kasutada tagastatakse teile, kui te seda taotlevad. Seemned halva idanemine võib tagastada ja kui on kahtlus, et määrata kindlaks, seemne tagastatakse. Hinnad makstud nüüd keskmiselt $5.00 $20.00 iga kirje esimene aasta seeme on loetletud meie kataloogi. Hind tulevikus saaki saab reguleerida põhineb populaarsus punkt, jne.

PANGE TÄHELE: Kui olete kindel hind meeles oma seemned ja ei soovi meiega hinna neid, siis on müüja, mitte Seeme Soojusvaheti. Ärge saata meile ühtki seemne, kuid selle asemel, et saata meile nimekirja üksused, mida teil on pakkuda, märkides kogused saadaval, idanevus, määrad ja hinnad, sealhulgas postikulud. Siis, kui me näeme midagi, mida me tahaksime, me võime teha, et teie, nagu me oleks koos mis tahes muu seemne firma.

KOGUSED VAJA: seemnekogus, mis On vaja oluliselt erinev suurusega seemne, tema haruldus, elujõulisuse, jne. Kogused on loetletud allpool on hea üldine juhend, kuidas palju saada, mis põhineb seemnete suurusest. Kui teil on midagi, mille kogus on palju suurem või väiksem kui nende soovitatud allpool, palun võtke meiega ühendust esimesel. Pidage meeles, et üks peamisi kaalutlusi hinnakujunduse seeme on kogus olemas. Objekt, mis on kergesti kättesaadavad nael alates professionaalne kasvatajad on loomulikult saada madalam hind kui objekt, mis on saadaval vaid poolt lusikatäis! Meil on olnud inimesi, teha mõned kummalised asjad aastate jooksul, nagu saates meile supilusikatäis kapsa seeme ja küsib $30.00 – kui kõnealune seeme on tavaliselt saadaval umbes $8.00 nael. Või keegi saadab meile cup väärt (ütleme 4 untsi) ebatavaline dekoratiivne, ja me maksame neile $20.00. Järgmisel aastal, kui nad saadavad meid 3 kilo, et sama dekoratiivne, ja ikka oodata makstakse $5.00 unts. Siiski üksuse poolt kättesaadavaks nael käsk madalama hinna, nii et see oleks rohkem nagu $40.00 ühe naela ($2.50 per oz). Nii et pidage meeles, et hind on madalam, kui on suurem kogus muutub kättesaadavaks.

SEEMNE SUURUS:

MINIMAALNE SUMMA, ET SAADA:

Väiksem kui mooniseemned

1 tl kuni 3 spl

Mooniseemned suurusega

1 tl kuni 1/4 tassi

Naeris või kapsa seeme suurusega

2 spl kuni 1/2 tassi

Redise seeme suurusega

4 spl kuni 1 tass

Pipar suurusega

1/2 kuni 2 tassi

Magus hernes või neli tundi pärastlõunal seemne suurusega

1 kuni 4 tassi

Hernes suurusega

2 kuni 8 tassi

Bean suurusega ja suurematele

1 kuni 2 kvartiil

TULEVASTE SAAKIDE puhul: esimesel aastal me kirja oma seeme on katse, et näha, kuidas populaarne see on avalik. Mis aitab meil enam täpselt kindlaks määrata, vajalik kogus tulevikus, ja hind, mida saame maksta. Me soovime, et julgustada teid, et keskenduda kogumise head kvaliteeti ja kvantiteeti kord aastas – parem saata 5 hea liigid igal aastal, kui saata 20 või 30 liikide ainult üks kord. Iga aasta septembris või oktoobris võtame nimekiri ja ülevaade aasta jooksul, ja sel ajal püüame me teiega seotud vajalike tarvikutega tuleval aastal. Viimasel ajal me ei ole olnud piisavalt aega, et võtta ühendust kollektsiooni enne saagi, kahjuks, kuid me loodame, et parandada selle lõpuks. Töötame selle nimel, et elektrooniline süsteem hakkama seemnete vahetus nimekirja, mida loodame, et teevad asja paremaks. Vahepeal püüame teile teada, kui on mingeid suuri muutusi summad, mida on vaja järgmiseks hooajaks. Praegu, palun lihtsalt minna ja saada oma seemned niipea, kui nad on korjatud, esinevad umbes sama palju nagu sa saata varem.

TAGASISIDE ON OLULINE: Me tahame seemne vahetada, et olla vastastikku kasulikud, ja meil on vaja kuulda, et sa tead, kui hästi see töötab. Palun hoia meid postitatud kuidas te tunnete hindade me maksta (liiga kõrge, liiga madal, umbes õige?) eri seemned saata. Tahaksime ka teada, milliseid seemneid sa koguda on rikkalik ja kättesaadavaks regulaarselt, millised on lihtne koguda ja puhtad, ja need, mis on haruldased või raske koguda ja puhastada. Kõik see tagasiside aitab meil suur asi, kui me üritame hind seemned saadate, ja teie panus on oluline.

Koos jätkuva kogu maailmas reguleeriva haarangu, sinu seemne säästmine muutub üha kriitilisemaks. Palju haruldasi ja ohustatud liike on säilinud, mida kodus aednikud, ja tundub, et see on tihti nii olla tulevikus. Koos botaanikaaed ning nii äri-ja mittetulundus-aia-rühmi on halvatud õigusaktidega vastu “võõrliigid”, üks parimaid ressursside säilitamiseks on kodu aednik.

KUIDAS KOGUDA SEEMET

MIDA TE VAJATE: Kõige kohta, mida sa vajad, on ilmselt juba oma köök. Paberkotid erinevates suurustes, raskeveokite plastist kotid marjad, sõelad ja sõelu erinevates suurustes, ajalehed või vanade lehtede kuivatamiseks, akna ekraani ja riistvara riie (suurte silmadega ekraani) on kasulik suurte palju, cookie lehed, kindad, väikeste kääridega või käärid, vilt-tip sm märgistamise, blender või mahl on kasulik mõned marjad ja luup on sageli abiks. Suurepärane, trahvi-võre tee sõelad on saadaval tervisliku toidu kauplustes.

MAARATLEMINE on esimene samm, ja üks kõige olulisem aspekt seemne kogumise. Eksitava nimega seeme on hullem kui kasutu. Ühe vea võib põhjustada segadust aastaid, isegi sajandeid, kui taim on paljundatud ja levitatud all vale nimi. Kui te kahtlete, küsige koolitatud botanist. Ma ei saa stress on liiga palju. “Kui kahtled, viska ta välja!”

Looduslike taimede, hea kirjeldav flora ei tohi. Floras, mis ainult võti välja taimi, kuid ei anna kirjeldus on trahv, avamaa, kuid sa pead hea, täielik liikide kirjeldused, et kontrollida oma materjali vastu, kui sa koju. Jaoks kasvatatavate taimede, vaadata taimede vastu parimad kirjelduse leiad. Standardne Entsüklopeedia Aiandus, Hortus III, Kuninglik Aia Ühiskond Sõnastik Aiandus, Eksootiline on kasulik. Kasutades ühise nime üles otsima botaaniline nimi või võrrelda seda, et pildiline wildflower juhend ei ole piisav tunnus – kõik taimed tuleb võrreldes botaaniline kirjeldus. Kui te ei ole valmis võtma aega, et seda teha, siis palun mitte osaleda selles vahetada. See on hea tava, et võtab Kviitungi Näidis – proovi lilled ja lehed, mis on pressitud vahel lehed ajalehe ja kuivatatud. See isend saab alati olema nimetatud, kui on tekkinud kahtlus isikusamasuse taim. Tungiv lehed ja õied on vaja ka selleks, et saata meile seemet, esimest korda saadate. Kohta, seemnete kogumine andmete leht, palun rääkige meile, mis taimestiku kaitse kohta, mida kasutatakse, et kindlaks teha taime.

VAADATA TAIM: Jälgides taim ja tema harjumusi õpetab rohkem kui ükski raamat ei saa. Plaane teha, kui taim on lill. Ajastus võib olla oluline: vahelisel perioodil on optimaalne küpsus ja levimine on sageli lühike. Täiesti küpsed seemned on tavaliselt rohkem elujõuline, jäävad elujõuliseks enam, ja toota kõrgema taimed. Aga kui sa liiga kaua ootama Compositae (Asteraceae) võib lennata, marju võib süüa, mida linnud, või seemne võib läbi minema putukad. Vaata ilm; sooja või kuivatamine tuul võib põhjustada seeme langeb varakult. Seeme on sageli küps mitu nädalat varem mäe kui alt.

Seemne võib sageli raputatakse või flailed otse toidukaubakotte kotid, kandikud, või peale lehed. Suur seemne või marju võib sageli olla kogutud maapinnast. Kattega alad allpool kultuurtaimede saab pühib, või tuule triivib kogutud. Mõned taimed, esimene ja viimane seeme langeb nende kvaliteet on väga halb. Paljud geniaalsed meetodid on välja töötatud, et käsitleda spetsiifilisi probleeme, erinevaid liike. Maailma tarne teatavate okaspuud on täielikult pärit orav caches! (Kogujad jäta päevalilleseemned exchange) omadused iga taim on määrata meetodid, mida kasutatakse.

KOGUDA TOSIN TAIMED: See on alati parima, et koguda seemnete arv eri isikud liikide käepärast. Selle tulemuseks on suurem geneetiline mitmekesisus kui seeme on kogutud ainult üks taim. Levinud viga on, et koguda ainult suuremates või parima välimusega isend grupis, kuid see ei tähenda, valides haiguse või põud vastupanu. Mitmekesisus on võti, millega kohandatakse eri kliimas, pinnas, jne, ja jätkuvat arengut taim.

SÕNAJALAD EOSED: Kui sori (spore dots) undersides, tallusjad võsud hakkavad heita eosed, katkesta tallusjad ja koht lõdvalt paber, koti kuivas kohas. Raputa eosed maha nüüd ja siis, kui nad kuivad. Olla kindel, et seal on palju õhuringlus, nii et tallusjad kuiva korralikult ja ei saa hallitanud. Kui tallusjad on kuiv ja kõik eosed on langenud, sift eosed läbi tee kurn või nailon parempidises eemaldada aganaid. Ainult ebatavaline ja atraktiivne liikide tuleks saata.

OKASPUUD: Kuigi see on levinud praktika, et valida käbid, enne kui nad avatud, see mõnikord toodab halvem, lühiajaline seeme. Ideaalis seeme peaks olema püütud, sest see kuulub alates koonus peal kile või sillutatud aladel, kuid praktikas, käbid, saab valida, kui just alguses avada. Käbid peaks siis olema päikese käes kuivatatud või kottides, kuivas, õhurikkas kohas, kuni täielikult avatud. Seemned tuleks siis loksutada läbi ja kuivatatud edasi, ja/või tiivad maha hõõruda. Seemne ülalt ja alt koonus võib jääda, aga see on tavaliselt madala kvaliteediga. Mitme liigi Mändide, käbid, ärge avage puu. Nad peavad korjatakse ja kuivatatakse temperatuuril kuni 170 kraadi F. kuni avada. Laadi see aitab seemne ala pärast tulekahju.

VÄRSKETE PUUVILJADE JA MARJADE: Korja, kui nii küps kui võimalik, või kui suur, mõned võib koguda maapinnast. Olge linnud või hiired, kes võivad neid süüa. Purustada käes, taignarull, puidust plokk, või vastu ekraani või riistvara riie (suurte silmadega ekraani). Suure hulga väikeste seemnetega marjad võib panna läbi blenderi, kuigi see võib kahjustada seeme. Asendades labad 1 1/2″ ruut kummist lõigatud vana rehv on minimeerida kahju. Katta veega ja kasuta madalaima kiirusega 15 – 45 sekundit. Vili-seeme sodi jäetakse käärima paar päeva, ja seemne vajub põhja. Purustatud marju võib hõõruda väike lapiga koti või sõela jooksva vee all, kuni enamik pulp on läinud, seemnete kuivatatud ja ülejäänud nahad fanned ära.

SEEMNED ON PAPPUS: Seemned kimbud või karvad külge, teha seda tuule käes. Selles Compositae, lille-pea sageli avab, on tolmlevad, sulgeb mõne päeva jooksul, samal ajal seeme valmib, siis avaneb, vabastades ta tuule eest. Ideaalis pead tuleks korjatakse hommikul, päeval, mil nad on avatud. Suur pea, nagu Inula, saab valida eraldi nii, nagu nad avatud. Kui ilm on rahulik ja ei ole piisavalt tuul laiali seeme, võib oodata, kuni enamus juhid filiaali kohta või terve taim on avatud enne lõikamist. Kaks kolmandikku “sulg” on optimaalne, kuid ilm ei luba, et sa oodata, et see pikk. Lõigata iga filiaali hoolikalt ja pannakse paberist kotti. Avamata juhid on avatud, kui nad on kuiv ja seeme saab loksutada, kuni koti põhja.

Mõned liigid, pappus saab kergesti eemaldada õrnalt hõõrudes vastu ekraani, vahel või käte ja tuulutus ära karvad. Teatud liiki karvad on matt koos, või nende eemaldamine on kahju seeme. Sellisel juhul saatke see nii on.

KAPSLID AVAMISE pealt: (Unimaguna, jne.) Need võivad olla koristatud, kui täielikult küpsenud ja kapslid on avatud. Seeme võib sageli raputatakse otse kotti kuivas ja kapslid visata. Peaaegu täiesti puhas seeme on sageli tulemuseks. Liigid, kelle kapslid ei ava üldse võib vasakule kuni täielikult küps, ja seemne purustatud välja hiljem.

KAPSLID JAGAMINE, VÕI AVATAKSE ALATES BAAS: (Kellukad, Lathyrus, Chieranthus, Vioola, jne.) Need peaks olema korjatud vahetult enne avamist, ning pannakse kotti kuivas ja vabastage seeme. Lõikamine kapslid maha pikkusega vars aitab kindlustada, et seeme on täielikult küpsema. Mõned liigid (Alstroemeria, Läätspuu, Geraaniumi, jne.) eject seemne mõned jõus, kui küps ja tuleb kuivatatud paberkotid või alla ekraani. Mõned kapslid avada puudutus käärid, et varre, kui jätta liiga pikk.

SEEME EI ole SULETUD KAPSLID: (Porgand pere, Mint pere, mõned Malvaceae, jne.) Paljud taimed, seeme, tundub, et ei saa kinniseid üldse, või on ainult säilitada kuivas tupplehed. Paljud porgand pere, seeme jääb külge umbel mõnda aega pärast seda, kui ta on küps. Kuiv umbels saab lõigata ja seemned hõõrutakse maha hiljem. Paljud liikmed mint pere, naelu peaks olema vasakule kuni vähemalt kaks kolmandikku seeme on küps enne lõikamist. Vaadata taim, et teha kindlaks parim kompromiss toored seemne ja liiga palju kaotuse tõttu levimine.

PUHASTUS-SEEME: Mitmed sõelad, sõelad tükki akna ekraani või riistvara lapiga erinevates suurustes võre on hindamatu. Esimene siivilöidä seemne läbi ekraani, et lihtsalt lase seda läbi, eemaldades kõik tükid aganad, mis on suurem kui seemne kohta. Järgmine, ekraani, et lihtsalt säilitama seemne eemaldab kõik tolmu, valmimata seemneid jne. Ülejäänud aganad saab winnowed või fanned välja. Vala seemne ühest kausist teise väga kerge tuulehoog, või õrnalt puhumas läbi oja seeme. Ring seemne võib panna üks ots korter kasti, siis koputada kergelt nurga all, ja seemne pöörab tasuta.

Enamikul juhtudel on seeme, mis kleepub kapsel on tihti ebaküps, või ei ole seda vaeva väärt ekstrakti. Kui taim on haruldane, kapslid ja mis tahes aganad, mis sisaldavad hulkuvate seeme peaks olema hajutatud, kui ta oli kogunud, nii, et see võib toota uusi taimi.

KUIVATAMINE SEEME: enamikul juhtudel, kuivuse seeme on oluline, et säilitada elujõulisus. Õige kuivatamise aeglustab looduslike protsesside hingamist, bakterite ja seente kasvu, mis vähendab elujõulisuse aja jooksul. On, muidugi, paljud liigid, mille seemet on tapnud kuivatamine, nagu Tsitruselised, Aleurites, Araucaria, palju palme, jne. Kuna probleemid seotud ladustamine ja kohaletoimetamine sellised seemned, me ei soovi jagada neid üksnes juhul, kui nõudlus on piisav, et õigustada ekstra aega ja vaeva.

Kõige seemned peaks olema kuivatatud nädalas; kuni 3 nädalat suuremad seemned nagu oad või kui ilm ei ole soodne. Kõige paremini on kuivatatud päikese käes, keda aeg-ajalt, päikesevalgus, millel on kasulik mõju, hävitades bakterid. Püüa vältida liigset kuumust. Kui see on see jaanipäeva koht seeme, kus see saab varjutatud keskpäeval, või jätta päikese käes ainult paar tundi, kui see ei ole kõrge taevas. Kerge seeme, mis võib löök ära võib jätta avatud paberist kotid. Isegi seeme, mis on kogutud, kui päris kuiva peaks olema kuivatatud mõned ekstra päeva. Kui ilm on halb ja tuleb kuiv siseruumides, kõrval, akna, mis võib saada mõned päike on hea, või kõrge koht tuba. Niiskus eesmärk on madalam, külmik valdkondades maja. Ära kuivata ahjus või üle radiaatori; ülemäärased või pikaajaline kuumus hävitab seeme.

SAATMINE SEEME: Väga väike seeme saaks saata manila mündi ümbrikud kättesaadav statsionaarne kauplustes. Kontrollige, et nurgad on hästi suletud. Kui vaja, korda seemne üles paberile esimene, või lindi servad on suletud. Väike plastikust pill pudelid on hea, kui sul on väike kast kirjaga neid. Suuremate partiide võib panna kilekotti (kindlasti seeme on hästi kuivatatud). Saates väikesed summad kirjas paketid, wrap hästi, paberi toweling või ajalehe -, kuid see on kõige parem kasutada polsterdatud mailer. Ainult kiri, paketid, mis on õhemad kui 1/2 tolline läheb läbi rullid automaatne tühistamine masin. Märgi need “Palun Käsi Tempel”.

ISOLEERIMINE: Klientide varem väljendanud muret, et seeme nad koguda võib ületanud koos muude taimede ja mitte tõeks. Enamik tõsi, liigid, see ei tohiks põhjustada suurt muret. Kuigi hübriidid, ühise lillede ja köögiviljade sordid on sageli risti teistega samasse liiki või perekonda, tõsi liikide loodusest kogutud ei ole sageli risti. Emakeel ja naturaliseerunud taimed tavaliselt teoks seemnest. Kõik ristid, mis tekivad, on ilmne, et rahvastik.

Kui koguda oma aed, natuke rohkem tähelepanu on vaja. Tihedalt seotud liigid võivad ületada, nii et kontrollige oma aias ja selle ümbruses. Kui neid pole läheduses, võimalused on seeme on tõsi, et tüüp. Vahel on kaks tihedalt seotud liigid, isoleerida end aega, nii et vahemaa on ainetu.

Tõlkida koos http://www.jlhudsonseeds.net/SeedExchange.htm

Tagasi esilehele