Punkt 2 Vaade USB Dokumendi Kaamera

Kaasaskantav USB Dokumendi Kaamera

Punkt 2 Vaade (P2V) USB Dokumendi Kaamera annab reaalajas video capture dokumentide, piltide ja kolmemõõtmelisi objekte — kõik on sajad või isegi tuhanded vähem kui tavalised dokumendi kaamerate ja üldkulude projektorid. Oma suurus ja sulg kerge, Punkt 2 Vaade on ideaalne mobiilne lahendus õpetamiseks, esitlusi, kaugõpe, video, kommunikatsioon igat liiki.

Punkt 2 Vaadata tema mitmekülgsus algab selle multi-mitte seista ja kaalutud baasi. Kolm punkti seos tähendab, et saate asetada kaamera juures kõige tahes kõrguse ja nurga all. Ja kaamera ergonoomiline käepide annab teile isegi rohkem vaadata valikud.

Kaamera funktsioonid suurepärane makro režiimis jäädvustada väike andmed ja väikseim teksti nii lähedal, kui 2 tolli (5 cm) kaugusel. Kaks teravustamise režiimi tagada, et sinu pilt jääb üliterav. Pilte võib võtta koos ühe hiireklõpsuga, ja kohandatud tarkvara on lihtne kohandada ja korraldada oma pilte.

Koos oma PC, Mac või Chromebook ja digitaalne projektor, Punkt 2 Vaadata saab kasutada projekti terav, selge, video õppetöö ja esitlused. Resolutsioon on reguleeritav kuni kõrge määratlus 1600 x 1200. Lisaks Punktis 2 Vaade on valmis oma videokonverentside ja kaug-õppe vajadusi, ning mis ühildub laia valiku Sõnumside rakendused, sealhulgas Skype, Google, Hangout, Yahoo! Messenger ja AOL.

Punkt 2 Vaadata pakki palju pildi-tegemise õiguse väike pakett. Ja selle hinnaga, dokumendi kaamerate kunagi ei pea büst oma eelarve uuesti.


Lihtne kasutada pildi tööriistad käeulatuses koos IPEVO Saatejuht tarkvara

Lisatud tarkvara nii PC-ja Mac pakub kasulikke tööriistu ja kohandused, et saada kõige välja oma IPEVO Doc Cam kogemus. Praktilised vahendid hõlmavad elama vaadata, mis pakub kohest reaalajas video, mida sa hõivamiseks, ja täis ekraan, mis täidab kogu ekraani õppetundide ja esitlusi. Ja seal on palju rohkem: kuni 6x digitaalne zoom; 360-kraadise pöörde; kohandatud ja automaatne kokkupuute kontroll; mitmeid resolutsioone; võime salvestada video; mitu doc kaamera toetus; ja pidev ning ühe kliki keskenduda. Seal on isegi Läbi mode hallata oma pilte ja videoklippe.

Kaamera režiim Vaadata režiim Täisekraanil
Camera mode Review mode Full screen mode
Kaamera (vaikimisi): annab akna live video pilt kaamerast Ülevaade: ülevaade pilte ja video salvestamist. Sortida ja korraldada oma faile või isegi eksportida pilte PDF Täisekraan: IPEVO doc cam mainet võtab kogu ekraani. See on eriti kasulik projekteerimine pildi klassis või konverents seaded.

Värskendus: Chrome ja Chromebook Toetust! Saatejuht on nüüd kooskõlas Chromebooks ja Google Chrome brauseri (PC ja Mac) läbi Chrome IPEVO Saatejuht avaldaja. Enamik saatejuht on funktsioonid ja tööriistad on olemas see voolujooneline Chrome versioon. Kui kasutate Chromebooki teie koolis või äri, ära seda erilist versiooni Saatejuht – veel tasuta saadaval, muidugi.

IPEVO Saatejuht ühildub järgmiste OS:

  • Mac OS X 10,8 ja eespool
  • Windows Vista ja eespool
  • Chrome

Algselt https://www.ipevo.com/prods/Point-2-View-USB-Camera.

Tagasi esilehele