Farmakokineetilised Tarkvara

Keelde tõlgitud https://www.pharmpk.com/soft.html

Sisaldavad programmid on märgitud:

  • Bourne, D.W.A. Mathematical Modeling of Pharmaceutical Data in “Encyclopedia of Pharmaceutical Technology” Köide 9, väljaanne Swarbrick, J.  ja Boylan, J.C., Dekker, New York, NY, 1994.
  • Gex-Fabry, M. ja Balant, L.P. Chapter 18 Consideration on Data Analysis Using Computer Methods and Currently Available Software for Personal Computers in “Handbook of Experimental Pharmacology, Vol 110 Pharmacokinetics of Drugs” väljaanne Welling, P.G. ja Balant, L.P., Springer-Verlag, Berlin, 1994. *
  • Wilson, J.T. jt. 1994 Paediatric Labelling Requirements: Implications for Pharmacokinetic Studies, Clin. Pharmacokin., 26 308-325 !


On-line kataloog Tarkvara (ja Raamatud) alates Cole-Parmer Raamatupood

ABSPLOTS

mida R.C. Shumaker on Lotus 123 tabelist Wagner-Nelson arvutused.* Ref: Shumaker, R.C., H. Boxenbaum & G. A. Thompson. ABSPLOTS: Lotus 123 tabel arvutamiseks narkootikumide kasutusmäärad. Farmaatsia-Res. 5:247248 (1988)

acslXtreme

alates AEgis Technologies Group, Inc. – annab füsioloogiliselt põhinevaid farmakokineetilisi (PBPK) ja farmakodünaamilised (PD) simulatsiooni tarkvara, farmaatsia teadus-ja arendustegevuse protsessi. Koos acslXtreme, teadlased ja teadlased suudavad välja töötada prognoosmudelite uute ja potentsiaalsete narkootikumide tooteid, alates pre-kliinilise arengu pärast turu-uuringuid.

ADAPT 5

D. Z.-D’Argenio ja A. Schumitzky, Biomeditsiinitehnika Simulatsioonid Ressurss, Lõuna-California Ülikoolis, Los Angeles, CA 90089-1451 Tel (213) 740-0839/0834 FAKS (213) 740-0343. See programm täidab simulatsioonid, mitte lineaarse regressiooni, ja optimaalse proovivõtu. Sisaldab laiendatud vähimruutude ja bayesi tüüpi optimeerimine. Mudelid võivad olla väljendatud integreeritud või diferentsiaal, kasutades FORTRAN avaldused. D’Argenio, D. Z., A. Schumitzky ja X. Wang. ADAPT 5 Kasutusjuhend: Farmakokineetilised/ Farmakodünaamilised Süsteemide Analüüsi Tarkvara. Biomedical Simulatsioonid Ressurss, Los Angeles, 2009, Biomeditsiinitehnika Simulatsiooni Ressurss, Lõuna-California Ülikoolis, Los Angeleses

APIS

A. Iliadis ja M. Laplane mudeli identifitseerimine, simulatsioon ja annus raviskeemi arvutamise kliinilise ja eksperimentaalse farmakokineetikat. APIS põhineb matemaatiline modelleerimine, mis pakub usaldusväärset lähenemist, optimeerides narkomaania ravi. See on metoodiline lähenemine kirjeldada, ennustada ja kontrollida kineetiline käitumine uimastitega. Tarkvara sisaldab põhimõtet, et bayesi tüüpi hinnang, st võib kasutada kõiki kättesaadavaid patsiendi andmed (elanikkond) määrata patsiendi konkreetse parameetri hinnangud. Neid hinnanguid saab seejärel kasutada, et disain optimaalne ja individualiseeritud narkootikumide raviskeemi. Saadaval PC, APIS on atraktiivne ja kasulik vahend, kliinilise ja eksperimentaalse farmakokineetikat. Viide: Iliadis, Brown AC, Huggins ML (1992) API : tarkvara identifitseerimist, simulatsioon ja annus raviskeemi arvutused kliinilise ja eksperimentaalse farmakokineetikat. Comput. Meth. Prog. Biomed. 38, 227-239 *

ATIS

T. Amiskai on Mittelineaarse vähimruutude. *

AUC-RPP

by W. A. Ritschel on noncompartmental hindamine farmakokineetilised parameetrid. *

Bear (BE/BA jaoks R)

See pakett on loodud Hsin-ya Lee ja Yung-jin Lee. See eesmärk oli analüüsida keskmine bioekvivalentsust (ABE) andmed noncompartmental analüüs (NCA) ANOVA (kasutades lm() 2x2x2 crossover; muidu lme()). Uuringu disain ABE saab 2x2x2 crossover või korduv crossover (2x2x2, 2x2x3,…2x2x6) või paralleelne uuring. Doseerimine võib olla ühe – või mitmekordse annuse. Statistilise analüüsi jaoks biosaadavus (A) mõõdud (AUCs ja Cmax) põhines kahe ühekülgne testid (Schuirmann, 1987). ABE hõlmab arvutamisel 90% usaldusvahemikud suhte puhul keskmised meetmed katse-ja viide tooteid. OLLA, sõlmitakse põhjal arvutatud 90%CIs kuuluvad 80-125% (või kuni kasutaja määratletud). Karu on avatud pärineva vabavara all GPL litsentsi. Süsteemi nõuded: R (>= 2.9.0); Platvormidele: MS Windows (XP/Vista), Mac ja Linux-PC. Kontakt: Yung-jin Lee, Ph. D.,e-mail: mobilePK@gmail.com

Berkeley Madonna

on üldine eesmärk diferentsiaalvõrrandi lahendamine saadaval nii Windowsi ja MacOS. See sobib mudeli võrrandite imporditud andmed.

BIOEQV52, BIOPAR40, ja BIOEQNEW

H. P. Wijnand teha bioekvivalentsust arvutused sealhulgas ka statistilist jõudu. Viide Wijnand H. P. 1994 Uuendused bioekvivalentsust programmide (sealhulgas ka statistilist jõudu järgmiseks studenti t, Arvuti Meetodid Programmid Biomeditsiini 42, 275-281

Biokmod

Mathematica tööriistakast lahendamise süsteemide diferentsiaal, paigaldamise koefitsiendid, keeru, ja rohkem, taotluste modelleerimine Lineaarne ja Mittelineaarne Biokinetic Süsteemid. Mõned õpetused on kaasas, et näidata, kuidas Mathematica saab rakendada Farmakokineetikat.

BiokmodWeb

on web programm lahendamiseks biokinetic süsteemid ja rakendused farmakokineetika, sise-dosimeetria (praeguse rahvusvahelise kiirguskaitsekomisjoni mudelid on kaasas), ja tuuma-meditsiin.

BIOPAK

mida SCI Tarkvara, on statistilise analüüsi paketti bioavailabilty/bioekvivalentsuse uuringud. *

BOOMER/MULTI-FORTE

D. W. A. Bourne, College of Pharmacy, Oklahoma Ülikooli, 1110 N. Kiviaia Ave, Oklahoma City, OK 73117-1223 Tel (405) 271-6471 FAKS (405) 271-3830 Internet: david-bourne@uokhsc.edu [Bourne, 1986; Bourne, 1989]. Tarnitakse koostatud programmid Macintosh (sealhulgas PowerMac), MS-DOS, ja VAX VMS süsteemid. See programm täidab simulatsioonide ja mittelineaarne regressioon. Sisaldab bayesi tüüpi optimeerimine. Mudelid, integreeritud või diferentsiaal, mis võib olla väljendatud jada parameetrid (BOOMER) või kasutades FORTRAN avaldused (MULTI-FORTE). Meeleavaldus versioonid on saadaval. * Viide: Bourne, D. W. A. 1986 Multi-Forte, mikroarvuti programmi modelleerimine ja simuleerimine farmakokineetilised andmed, Arvuti Meetodid ja Biomeditsiini, 23, 277-281 Bourne, D. W. A. 1989 BOOMER, simulatsioon ja modelleerimine programm farmakokineetiliste ja farmakodünaamiliste andmete analüüs, Arvuti Meetodid ja Biomeditsiini, 29, 191-195

CalcuSyn

Windows on analyzer kombineeritud ravimi toime, suudab automaatselt mõõta selliseid nähtusi nagu synergism ja pärssimine.

C. O. A. G. Ekspert

on Windowsi-põhine programm, juhtimise kõiki aspekte ambulatoorse suukaudne antikoagulantravi, Dennis Mungall, mille saab alla laadida tasuta.

CombiTool

on Microsoft Windowsi programm, mille eesmärk on analüüsida koostisega eksperimendid bioloogiliselt aktiivsed ained. Ta täidab mudeli arvutused ja analüüs, eksperimentaalne kombinatsiooni mõju kahte või kolme ained vastavalt nii Loewe summeeritavuse (annus-summeeritavuse) ja Õndsus iseseisvuse (sõltumatuse) kriteeriumidele.

CSTRIP

J. G. Wagner on polyexponential lammutamine. *

CXT

(CXT Dünaamiliste Süsteemi Analüüs) BIO-LAB Bratislava kasutab frequency response meetod mudel farmakokineetilisi ja/või farmakodünaamilised andmed. Programm on menüü sõita ning jookseb alla MS-DOS-i ja/või WINDOWS. Meeleavaldus versioon IBM PC on saadaval. Viide: International Journal of Bio-Meditsiini-Computing, 39, (1995), 231-241.

Cyber Patient™

Michael B. Bolger, USC School of Pharmacy on Windowsi-põhine mms farmakokineetika (PK) simulatsiooni programm, mida saab kasutada tutvustamine ja probleemide lahendamise juhtumiuuringud. Selle simulatsiooni programm on asjakohane kasutada, farmaatsia või meditsiini-kooli, et aidata õpetaja arengu PK narkootikumide mudelid. PK narkootikumide kasutatakse mudeleid, mida üliõpilased, et luua oma enda andmete kasutamise probleemide lahendamise õppekava. Lisaks Cyber Patsient saab kasutada farmaatsiatööstusele farmakokineetilised narkootikumide simulatsioonid.

DATAKINETICS

Ameerika Ühiskonna Tervise-Süsteemi Apteekrid on narkootikumide jälgimise tarkvara. *

DESIGN

J. E. A. McIntosh ja R. P. McIntosh, mis on esitatud FORTRAN lähtekoodi teksti sees. Täidab paigaldamise ja optimaalse proovivõtu. Viide: McIntosh, J. E. A. ja McIntosh, R. P. 1980 Matemaatiline Modelleerimine ja Arvutid, Endokrinoloogia, Monograafiad kohta, Endokrinoloogia, vol 16, Springer-Verlag, New York, NY

DDI Predict

Mida Aureus Sciences, Paris, Prantsusmaa, näeb instant graafiline aruanne, mis sisaldab kõiki võimalikke uimastitega koostoimeid vahelise narkootikumide kandidaat ja suur paneel turustatud või kõrvaldatud ravimid. Ennustused on toetatud arvutamine muutus AUC suhe, mis põhineb kontsentratsioon plasmas narkootikumide kandidaadi olemasolu või puudumise ensüümi inhibiitorid. Süsteemi kasutab suur raamatukogu, mis sisaldab üle 7000 pärssimine ja 8000 PK andmepunktid, mis on mõõdetud 1,500 narkootikumide salvestatud Aureus ADME andmebaasi arvutada võimalikke koostoimeid. Kui Aureus ADME Teadmiste andmebaas sisaldab kokku 25,000 ühendid, 3,500 metaboliitide, 365,000 bioloogiliste andmete punkti, analüüsida välja rohkem kui 11 000 artiklid ja FDA dokumendid. Uus Väljaanne laiendab prognoos ravimite vahelised vastasmõjud kui mitu ainevahetusrajad on seotud ja annab uusi funktsioone, sealhulgas ennustus-fraktsioon metaboliseerub (fm), mis põhineb mõõtkava (RAF, ISEF, Arvukus), soolestiku ainevahetust ja teised. Lisainfo ja kontakt vt veebilehel http://www.aureus-sciences.com.

DoseAssist

pakub manustamist tarkvara programmid, mis töötavad Windows CE operatsioonisüsteemi, mis on mõeldud Kaasaskantavad Arvutid. DoseAssist standardvarustusse Annustamist Neeru-ja Kord-Päevas Aminogylcoside Manustamist moodulid, Patsiendi Märgib, dokumentatsiooni ja Ravi Sekkumist dokumendid.

DoseMe

on lihtne kasutada tarkvara, mis võimaldab arstid ja tervishoiutöötajad (näiteks Haiglate Farmatseudid, Keemia Kliinikud) annus patsiendi põhjal, et patsiendi individuaalne võime absorbeerida, protsessi, ja selge on uimasti. DoseMe on ainuke programm omalaadne on regulatiivse heakskiitmise Austraalia (TGA) ja Euroopas (CE). Praegu kasutatakse seda avaliku ja erasektori haiglad ja kliinikud, nagu ka paljud õpetamise institutsioonide üle maailma.

DRUGCALC

Dennis Mungall on optimeerimine narkovõõrutusravil kaudu bayesi tüüpi prognoosimine. * Lähem informatsioon on saadaval alates Ravi Tehnoloogiate (thertch@aol.com)

EASYFIT

M. Rocchetti on analüüsi compartmental mudelid. *

EASY-PHEN

by Michele Mengoni – Camerino (MC), Itaalia – on Exceli applet kasulik therapeutic drug monitoring valdkonnas Michaelis-Menten kineetika korraldatud kolme arvutustabelid, mis on seotud kõigi manustamisviiside puhul ravimite süsteemsed meetmed; see on graafikud ja on lihtne kasutada. Viide: Autoriõiguste Amet (otsida title = easy-phen)

EDFAST

alates Biosoft on mõeldud paigaldamiseks ja simuleerib lineaarne farmakokineetiline mudelid. *

Edsim++

on objekt orienteeritud visuaalne farmakokineetilised pharmacodynamics (PKPD) modelleerimise vahend. Tema elegantne ja innovatiivne kasutajaliides muudab tarkvara väga lihtne kasutada, nii et see on hästi õpetamise farmakokineetikat. Edsim++ on varustatud paljude arenenud PKPD objektid, mida saab kasutada hoone keeruliste mudelite vajalikku teadus-keskkond. Edsim++ töötab mõiste objektorienteeritud modelleerimine (OOM). PKPD protsessid on esindatud objektid, mida saab lohistada peale töölaua, mille järel on võimalik objekte, mis on omavahel ühendatud. Edsim++ ei nõua programmide normaalseks tööks, kuid see võib olla programmeeritud 4 erinevat taset, kui vaja. 1) Kasutajad saavad luua uusi PKPD objektide C# ja lisage need EDSIM++ teeki, nii et neid saab korduvalt kasutada, kui visuaalselt. 2) saavad Kasutajad luua PKPD mudelid on C# source code (makrod). 3) Programmeerijad võivad luua Edsim++ rakenduse pluginad. 4) Programmeerijad saavad luua oma enda rakendusi, mis kasutavad software development kit (Edsim++ SDK), mis annab täieliku juurdepääsu Edsim++ PKPD mootor. Edsim++ kaasas põhjalik kasutusjuhend ja peaaegu 4 tundi koolitust videod.

ERDEM

on PBPK/PD modelleerimine süsteem. Viide: Kokkupuute Seotud Doosi Hindamise Mudel (ERDEM), Füsioloogiliselt-Põhine Pharmacokinetc ja Farmakodünaamilised (PBPK/PD) Mudeli Hindamisel Inimeste Kokkupuute ja Riskide kohta (PDF, 160 lk., 4.8 MB), Jerry N. Blancato, Fred W. Võimsus, Robert N. Brown ja Curtis C. Dary. EPA/600/R-06/061, juuni 2006.

GastroPlus™

on füsioloogiliselt põhine tarkvara programm, mis simuleerib intravenoosse -, suu -, suuõõne, silma, intranasaalse ja kopsu imendumist ja farmakokineetikat ja pharmacodynamics inimeste ja loomade. Kasutades in silico/in vitro andmed koos kogu meie keha PBPK mudelid, võite alustada ennustada first-in-inimese või looma õpitulemuste, käitumise virtuaalne rahvastiku-uuringute, mahub mitmesuguseid mudeli parameetrid ühe või mitme andmekogumeid, mõista toidu mõju, mõju hindamiseks mittelineaarne metabolismi või transpordi -, pala metaboliitide moodustatud mis tahes kude, analüüsida erinevaid koostis strateegiaid, luua in vitro ja in vivo korrelatsioonid (IVIVC), ja ennustada uimastitega koostoimeid (DDI). Alates 1997. aastast, Simulatsioonid Pluss on arenenud GastroPlus suure riigi täpsustamist, pakkudes tööstuse kõige täpne, paindlik ja võimas simulatsioon pakett.

GraphPad Prism

teadus-graphing, kõveraga ja statistika. Macintosh (v2) ja Windows (v3) versioonid. Tasuta demo saadaval.

IDENT2/IDENT3

T. J. Perry ja J. A. Jacquez, Osakonna Füsioloogia, Medical School, University of Michigan, Ann Arbor, MI 48109-0622 on esitatud FORTRAN lähtekoodi (IDENT2C on ette C) VAX VMS ja muud süsteemid. Täidab eristatavus analüüs. Alus: Jacquez, J. A.-ja Pirnisiider, T. 1990 Parameetri Hinnang – Kohaliku Eristatavus Parameetreid, Amer. J. Physiol., 258, E727-E736

INTELLIPHARM PK

tarkvara simuleerib narkootikumide lõpetamine, imendumist ja farmakokineetikat.

ivivc R

Lihtne, kuid lihtne kasutada menüü orienteeritud paketi jaoks loodud andmete analüüs ivivc modelleerimine ja mudeli valideerimiseks. ivivc R on avatud pärineva vabavara all GPL litsentsi, ja oli välja töötanud Hsin-ya Lee & Yung-jin Lee. Süsteemi nõuded: R (>= 2.9.0); Platvormidele: MS Windows (XP/Vista), Mac ja Linux-ARVUTISSE. Kontakt: Yung-jin Lee, Ph. D.,e-mail: mobilePK@gmail.com.

JGuiB

GUI programm on kirjutatud Java (koostanud koos JDK v6.0) oli mõeldud töötama koos Boomer. JGuiB lülitab menüü juhitud režiim Boomer arvesse GUI-põhine rakendus (ära käsurea režiimis Boomer). JGuiB sisaldab kolme kõige sagedamini kasutatavaid funktsioone Boomer aastal PK/PD modelleerimine: tavaline paigaldamine, simulatsioon ja bayesi tüüpi hinnang. JGuiB võib töödelda rohkem kui üks PK/PD mudel (max. 4 mudelid ühe projekti faili) erinevate kaalu skeemid samaaegselt kasutades ühe andmekogumi eesmärgil mudel diskrimineerimine. Vahepeal bayesi tüüpi hinnang saab rakendada ka kliinilised farmakokineetilised teenuseid ainult üks andme punkt Cp juures konstantsel kiirusel. Praegu, JGuiB on vabalt saadaval PC (töötab üks järgmistest süsteemidest: WinXP/NT või Linux PC Fedora Core 2 või 3) ja Macintosh (MacOS X-süsteem). Kontakt: Yung-jin Lee, Ph. D., e-mail: mobilePK@gmail.com

JPKD

(WinXP/NT, Mac OS X või Linux PC-OS) — hõlmab mitte ainult kõik funktsioonid mobilePK, kuid on ka suurepärane algoritm kasutaja määratletud bayesi tüüpi individuaalne farmakokineetilise parameetri hinnang (UDBM) analüüs partii sisendandmed. Kasutajad saavad määrata oma mudel, mille rahvaarv on PK parameetreid kasutades ühe annuse, lahutamatu võrrand (mitmekordne-annustada) või püsiseisundi lahutamatu võrrand. Kui userÕs määratletud bayesi tüüpi mudel võib olla ka lihtne kohaldada eesmärgil kliiniliste PK või TDM. Rohkem ravimid, nagu karbamasepiin, teofülliin (IR, SR ja IV infusion), liitium, immunosuppressants (takroliimus ja everolimus) ja teatud anti-HIV ravimid (indinavir, ritonaviiri ja enfuvirtide) on lisatud. Meil on ka mõned mudel näited userÕs määratletud bayesi tüüpi mudelid (nagu enoxaparin, imatinib ja sirolimus). JPKD töötab kõik TÖÖTAB toetatud töölaua platvorm (WinXP/NT, Mac OS X, Linux-PC või mis tahes platvormi Java runtime toetatud). JPKD oli loodud Jian-ming Lai ja Yung-jin Lee. Kontakt: Yung-jin Lee, Ph. D., e-mail: mobilePK@gmail.com

KINBES

mida MEDIWARE on programm arenenud määramine biosaadavuse ja määr narkootikumide imendumine erinevaid meetodeid nagu numbrilised deconvolution ja WLS-reconvolution. Ka featuring arv, statistilised testid, bioekvivalentsust (näiteks ANOVA, FDA 75/75 reegel, jne).

Kinetica

Thermo Scientific on farmakokineetilise analüüsi vahend, pakkumised kiiresti suure tootlikkusega andmete analüüs kliiniliste ja prekliiniliste, discovery, drug metabolism and drug delivery seaded. See tööriist normeerib analüüside kogu organisatsiooni ja vähendab erinevusi PK analüütikud ja analüüse. Loodud malli formaadis, Kinetica võimaldab kasutajal arvutamine etteantud valikud enne tuues andmete analüüs. Otsene seos Watson analüütiline LIMS bioanalüütilised andmed kantakse elektrooniliselt Watson, et Kinetica, nii et üldine andmete analüüs kogemus parandab, vähendades samal ajal on vaja edastada andmeid käsitsi. Mitte-sahtli läbi populatsiooni farmakokineetika elanikkonna mudeli valideerimiseks, Kinetica vähendab vajadust mitme tarkvara pakette. Koos EP, muutub see täielikult FDA 21 CFR osa 11 nõuetele vastav PK/PD EP, võimaldades täieliku kontrolljälje alates protokolli loomisest kuni lõpparuande. Lae alla demo koopia http://www.thermo.com/kinetica/.

KINETICS

on tarkvara farmakokineetilised manustamist 150 narkootikumide Rick Tharp.

MacDope

esitatud Centre for Health Informaatika Ja Multiprofessional Haridus (KELLAMÄNG) näitab, kuidas uimastid ja nende metaboliidid on jaotatud kehas aja funktsioonina pärast manustamist. Patsiendi ja narkootikumide omaduste kasutatakse simuleerida narkootikumide kontsentratsioonid.

Maxsim2

Maxsim2 pakub galerii ühise PK ja PD mudelid, mille abil üks suhtleb kasutades liugurit, ruudud, ja mitmeid valdkondi, mis reaalajas peegeldub muudatused kontsentratsiooni-aja-või reageerimisaeg simulatsiooni profiilid. See interaktiivsus ja otsene visuaalse tagasiside, mis-siis-kui stsenaariume anda väga hea arusaamine nii kvalitatiivset ja kvantitatiivset mõju eri parameetreid, nagu mahtude jaotus, tollivormistuse, jaotusteguri, tugevuse ja annuse.

MedRoc-A

stand-alone Windows programmi, et statistiliselt analüüsida uuringute tulemusi arvesse efektiivsust, ravimite, uute ravimeetodite, diagnostika, jne. Ta täidab ROC analüüs (signaali tuvastamise analüüs) teadusuuringute andmeid. Tasuta, täisfunktsionaalne, uuringu koopia ja üksikasjalik kirjeldus ares saadaval http://www.stenstat.com/.

MKMODEL

MKMODEL poolt N. Holford on saadaval Biosoft, P. O. Box 10398, Ferguson, MO 63135-9913. Programmi MS DOS-i süsteemidega, täidab mittelineaarse vähimruutude regressiooni koos laiendatud vähimruutude. Mudelid võivad olla esindatud integreeritud või diferentsiaal.

MLXPlore

MLXPlore on graafilise ja interaktiivse tarkvara uurimine ja visualiseerimine keeruka mudelid, sealhulgas pharmacometric mudelid. MLXPlore hõlmab ka võimet uuringu statistiline varieeruvus mudelid.

MEDICI-PK

on modulaarne, läbipaistev, rakendus-spetsiifilised ja kasutajasõbralik tarkvara tööriist, mis toetab protsessi PK/PD modelleerimine avatud viisil. Modulaarne disain põhimõtet rakendatakse MEDICI-PK võimaldab täielik määratlus virtuaalse patsientide mõne klõpsu. Võrdlevaid uuringuid erinevate liikide, eri isikud, erinevate ühendite ja/või erinevad mudelid on lihtne ja sugestiivne teha. Vahel funktsioonid on kasutaja määratletud väljund, täiendav skriptimine hinnad ja võrrandid, kahesuunaline liides Microsoft ExcelTM, OLE/COM-liidese üld-sõelumisel, graafiline toimetamine orel topoloogiat, SBML toetust. Lisateavet vt http://www.cit-wulkow.de/tbgmed.htm

mobilePK

Kliinilised farmakokineetilised (või therapeutic drug monitoring, TDM) vahend mobiilsete seadmete, sealhulgas PalmOS v5 PDA-telefonid (TrŽo seeria, p/w), Java toetatud mobiiltelefonidele või nutitelefonide (sh. Motorola, Nokia, BlackBerry, Sprinte ja Sony Ericsson), Pocket PC (WM2003 ja WM5/WM6.x) ja ANDROID G1 (Gphone). mobilePK oli kirjutatud Java (Java MIND, JDK v6.x x x x NetBean IDE v6.1.7 pluss Liikuvuse CLDC), ja oli ESIMENE kliinilised farmakokineetilised programm maailmas mobiiltelefonide jaoks (töötab SymbianOS v6.0 või hiljem, ja CLDC v1.0 ja MIDP v1.0 või rohkem). See oli ehitatud Sawchuk-Zaske meetod (aminoglükosiidid ja vankomütsiiniga), Chiou meetod (teofülliin iv inf.) ja bayesi tüüpi hindamismeetod (gentamütsiin, tobramyin, amikacin, vankomütsiin, digoxin, fenütoiin, tsüklosporiini -, liitium -, karbamasepiin, teofülliin ja varfariin). Koos bayesi tüüpi hinnangul saab kasutada ainult ühe vereproovi (steady-state) hinnata individuaalset farmakokineetiliste parameetrite juures konstantsel kiirusel. mobilePK oli orginally loodud Sheng-kopsu-Yu ja Yung-jin Lee. Kontakt: Yung-jin Lee, Ph. D., e-mail: mobilePK@gmail.com

ModelMaker

on võimas Windows simulatsioon modelleerimine pakett mõeldud teadlased ja insenerid.

ModKine

on kineetika ja modelleerimine programmi kohandatud omadused farmakokineetika ja pharmacodynamics (Windows) Biosoft.

MONOLIX

Pharmacometricians ja biostatisticians võib tugineda Monolix rahvastiku analüüs ja mudel PK/PD ja muude keeruliste biokeemiliste ja füsioloogiliste protsesside teel. Monolix on lihtne, kiire ja võimas vahend parameetri hinnang mittelineaarsete segatud mõju mudelid, mudeli diagnoosimine ja hindamine ja advanced graafiline esitus.

MULTI

programmid K. Yamaoka et al. [Yamaoka, 1981; Yamaoka, 1983, Yamaoka, 1985] on sätestatud nii PÕHI-lähtekoodi jooksul käsikirjad. Eri versioonis hulka paigaldamise integreeritud või diferentsiaal, ja bayesi tüüpi analüüsi.

MultiSimplex

on tarkvara järjestikuste katsete kavandamine ja optimeerimine. Avaldatud Grabitech see töötab Windows süsteemidega.

MwPharm++

on Ravi Narkootikumide Haldamise rakendus, mis oli kohal number üks, mida Fuchs et al. (Clin Pharmacokinet. 2013 Jaanuar;52(1):9-22) võrdlev võrdlusuuringus. MwPharm++ on Windows järglane tuntud MW\PHARM DOS-i tarkvara. MwPharm oli algselt välja töötatud D. Prof. K. F. Meijer ja kaastöötajate Ülikooli Groningeni (Osakonna Farmakoloogia ja Therapeutics). Programm on edasi arendatud tihedas koostöös selle grupi selleks, et rakendada uusimaid arenguid valdkonnas farmakokineetikat. MwPharm on oma väärtust tõestanud enamus hollandi haiglates ja on tunnistatud hollandi standardi järgi NVZA (hollandi Association Haiglate farmatseudid). Ka Saksamaal on see kvalifitseeritud kui “parim toode, TDM-eesmärkidel”.

Süsteem koosneb patsiendi andmebaasi ja narkootikumide andmebaasis on üle 180 narkootikume. Mitu arvutamise meetodid neeru funktsioon on toetatud. Farmakokineetilised mudelid sisaldavad kuni 3 sahtli süsteemid koos sissepritse, infusiooni -, suu-ja intramuskulaarse sisendid. Annus raviskeemi valikul rakendatakse unikaalne interaktiivne mood. Simuleeritud plasmas asendusliikme raviskeemide saab kasutada lihtsaks hindamine. MwPharm++ on loodud plugin, Edsim++ mis lubab tuua uusi arenenud PKPD mudelid kliinikus.

NCOMP

on programm, noncompartmental analüüs farmakokineetilised andmed on saadaval tasuta. Päring selle autor, Paul B. Laub, astatine (at) freeshell (dot) org. NCOMP jookseb Windows 3.1/NT/95 ja töötab koos Exceli arvutustabeli programmi. Integratsiooni AUC ja AUMC, NCOMP pakub valikut kõverad, mis saadakse Lagrange polynomials või hübriid-meetodil soovitatud RD Purves. Viide: J Pharm Sci 85: 393-395 (Aprill 1996)

NLMEM SAS/IML 

A. T. Galecki Instituut, Gerontoloogia, University of Michigan, E-post: agalecki@umich.edu. Makro on mõeldud hierarhiline mittelineaarne segatud mõju mudelid. Programm tugineb osa kood sisalduvad SAS/NLINMIX makro poolt välja töötatud SAS Tehnilist Tuge ja võib pidada liidese NLINMIX makro SAS/IML. Makro jookseb alla SAS-süsteemi ja see on atraktiivne alternatiiv NONMEM tarkvara. Mudelid võivad olla väljendatud integreeritud või diferentsiaal, kasutades SAS/IML (interaktiivne maatriks keeles) süntaks. Näiteks elanikkonna mudel, fenobarbitaal andmed on esitatud. Makro on saadaval tasuta prooviversiooni abil anonüümne FTP juures ftp://brainmap.med.umich.edu/pub/agalecki/nlmem laadige alla INSTALL.TXT faili ja järgige juhiseid. Postscript-faili, mille käsikiri on [Ref] on ka olemas. Teise võimalusena saab laadida läbi WWW kell <http://www-personal.umich.edu/~agalecki/> URL asukohta. Pidage meeles, et minu koduleht on valmimisel. Viide: A. T. Galecki, NLMEM: Uus SAS/IML makro jaoks hierarhiline mittelineaarne segatud mõju mudelid, aktsepteeritud avaldamiseks, Arvuti Meetodid Programmid Biomeditsiin.

NMQual

on avatud lähtekoodiga (GPL) vahend, rakendada ja jälgida mis iganes NONMEM koodi muutused/install valikud kasutaja soovib teha konkreetse paigaldus.

NONMEM

esmakordselt välja töötatud S. L. Beal ja L. B Sheiner. Programm täidab mittelineaarse regressiooni üksikute või andmed populatsiooni. Viide: Beal, S. L. ja Sheiner, L. B. 1989 NONMEM Kasutajate Juhend — I Osa Kasutajaid, Põhijuhend, NONMEM Projekti Grupi, UCSF, San Francisco, CA

NPEM

(Nonparametric ootus maksimeerimine) A. Schumitzky. ! See on osa USC*PACK kogumine. Vt allpool. Täiendavat teavet on võimalik saada Roger Jelliffe või WWW server. Viide: Schumitzky, A. 1991 Nonparametric EM algoritme, mille abil hinnatakse enne väljamaksed. Rakendusmatemaatika ja Arvutuste, 45: 143-157

NPML

(Nonparametric maksimaalse tõenäosuse hindamise menetlus) A. Kurikas. ! Viide: Vasara, A. 1986 maksimaalse tõenäosuse hindamise meetodit juhuslik tegur regressiooni mudelid. Biometrika, 73: 654-656

PAVA

Füsioloogiliste ja Anatoomiliste Visual Analytics (PAVA v1.0) on kergesti ligipääsetav, Web veebipõhine rakendus, mis saab visualiseerida kasutaja tingimusel, füsioloogiliselt selgitustega andmeid (PAD) erinevatest allikatest. Viide: Goldsmith, Hr, Transue, T. R., Daniel T. Chang, D. T., Tornero-Velez, R. Breen, M. S. ja Dary, C. C. 2010 PAVA: füsioloogilisi ja anatoomilisi visual analytics kaardistamine koe-konkreetseid kontsentratsiooni ja aja-kursuse andmeid, J Pharmacokinet Pharmacodyn, 37 277-287

PCDCON

by W. R. Gillespie (gillespiew@donald.cder.fda.gov) täidab deconvolution analüüs. See programm on saadaval kompileeritud programmi IBM PC. Viide: Karol, M., Gillespie, W. R., ja Veng-Pederson, P. 1991 AAPS lühiraja: Keeru, Deconvolution ja Lineaarsed Süsteemid, AAPS, Washington, DC, Nov 17

PCModfit

PDx-IVIVC

on põhjalik vahendeid jaoks In Vitro ja In Vivo korrelatsioon. Veebipõhine ja võõrustas GloboMax OÜ.

PDx-MC-PEM

PDx-MC-PEM on kasutajasõbralik programm, mis täidab rahvastiku andmete analüüsi. See sisaldab suure hulga sisseehitatud PK/PD mudelid saab kasutaja juurdepääsu kergesti kasutades lihtne kasutada nõustaja, samuti võimalust kirjutada oma mudel. Covariate Analüüs, Muu-kord muutumine ja rahvastiku segud, võib eeldada ja seadistada, kasutades selleks lihtsat viisardi juhiseid.

PDx-Pop

sulandub NONMEM ja muude olemasolevate tarkvara kiirendada elanikkonna modelleerimine ja analüüs. Windows süsteemid ja nõuab NONMEM, Fortran, S-PLUS, Excel, MS Word ja Aktiivne Perl. UNIX-i toetus on planeeritud lähitulevikus. Avaldatud GloboMax OÜ

PharmaCalc v02 ja PharmaCalcCL

S. D. Kramer, Biopharmacy ja radiofarmatseutiline preparaat Sciences, Institute of Pharmaceutical Sciences, Department of Chemistry, ja Kohaldada Biosciences, ETH Zürich, Šveits. Java-põhine brauser ja operatsiooni süsteemi-sõltumatu tasuta tööriist, et simuleerida plasma-kontsentratsioon aeg kõverad saadud farmakokineetilised parameetrid, mida saab sisestada käsitsi või valida narkootikumide raamatukogu. Rakendus võimaldab simuleerida kõverad pärast nt, puudu üks või mitu doosi, kohaldades laadimist annus, kasutades individuaalset doosi ning intervalliga üle kuni 24 annuse järel. See hõlmab ka 1 – ja 2-sektsiooniline mudelid intravaskulaarse ja extravascular rakendused, samuti infusiooni. Kõige uuem versioon, PharmaCalcCL võimaldab sisestada intervall-individuaalsed kliirensi, nt, et simuleerida plasmas ajal ja pärast hemodialüüsi või ilma täiendava annuse.

Pharsight Uuringu Simulaator

on terviklik arvuti-toega uuringu simulatsiooni tarkvara süsteem. Aadress: 100 Unustada Center, Suite 101, Princeton, NJ 08540 USA. e-post: sales@certara.com

Phoenix NLME

täidab Populatsiooni PK/PD ja simulatsiooni lihtne-to-use, ulatuslikult dokumenteeritud platvorm. Intuitiivne sisseehitatud modelleerimine valikud, automatiseeritud post-tulemuste töötlemise, viimane algoritme (sealhulgas QRPEM), ja paindlik graafiline ja tekstiline modelleerimine võimeid, tee Phoenix NLME võimas vahend nii algajate ja ekspertide modelers. Aadress: 100 Unustada Center, Suite 101, Princeton, NJ 08540 USA. e-post: sales@certara.com

Phoenix WinNonlin

pakub lihtne-to-use Windows taotlus PK, PK/PD, ja noncompartmental analüüs. WinNonlin sisaldab põhjalikku raamatukogud PK ja PK/PD mudelid, ja annab vahendid tabel põlvkonna, skriptimine, ja andmehaldus. Aadress: 100 Unustada Center, Suite 101, Princeton, NJ 08540 USA. e-post: sales@certara.com

Füsioloogilised Parameetrid PBPK Modelleerimine Versioon 1.0 

annab ainulaadse andmeallikas inimese füsioloogilisi parameetreid, kui 1) parameetri väärtused, üksikisiku jaoks on korrelatsioonis ühe teise, ja 2) parameetrite väärtused varieeruvad vastavalt interindividual erinevused populatsioonide määratletud soo, rassi ja vanuse. Parameetrid, mida uuritakse käesolevas projekt sisaldab: 1) mahud on valitud organite ja kudede kohta; 2) pindala asutus; 3) veri voolab elundite ja kudede; 4) kogu südame väljundi all puhkavad tingimused ja 5) päeva keskmine sissehingamine määrad. Need parameetrid on väljendatud “records” väärtused ja üksikisikute jaoks. Väärtused iga kirje eesmärk on olla sisemiselt kooskõlas. P3M võimaldab andmeid kätte juhuslikult andmebaasist, mille kirjelduse piirangud vanuse, soo ja rahvuse. Need andmed on salvestatud, kui väljund faili, mida saab avada Excelis™. P3M pakub mugavam vahend parameterization, PBPK mudelid interindividual muutus.

PH\EDSIM

mida MEDIWARE – universaalne PK-PD modelleerimise vahend, mis võimaldab kasutajal luua custom made PK, PD või PK-PD mudelid graafiline viis, ilma et oleks vaja programmeerimine. Loodud mudeleid võib kasutada simulatsioon ja paigaldamise eesmärgil.

Pirana

Pirana pakub keskkond farmakokineetiline modelleerimine, pakkudes ühendused NONMEM, PsN, R, Xpose ja Monolix

PKAnalyst Windows

PKAnalyst Windows annab võime simulatsioon ja parameeter prognoosi farmakokineetilised mudelid.

PK: Basic Farmakokineetika R

PK: Basic Farmakokineetika R on farmakokineetilised vahend andmete analüüsiks R (www.r-project.org) arendab ja haldab Martin J. Wolfsegger ja Thomas Jaki

PKBugs

on tõhus ja kasutajasõbralik liides, millega täpsustatakse keeruline populatsiooni farmakokineetiliste/farmakodünaamiliste (PK/PD) mudelid jooksul laialdaselt WinBUGS tarkvara.

PBPK 1.0 Excel

Viide: Cahill, T., Nõod, I., Mackay D. 2003. Väljatöötamise ja rakendamise Üldine Füsioloogiliselt Põhineb Farmakokineetilise Mudeli Mitme Keskkonna Saasteained. Environ. Toxicol. Chem., 22 26-34

PKQuest

PBPK modelleerimine ja deconvolution programm, mille on esitanud David Levitt

PKfit R

Farmakokineetilised vahend andmete analüüsiks R (http://www.r-project.org/) arendab ja haldab Chun-Ying Lee ja Yung-Jin Lee. PKfit kasutab kõiki olemasolevaid pakette R integreerida see PK vahend. Need paketid sisaldavad lsoda (odesolve pakett) lahendada kõiki diferentsiaalvõrrandeid, mida kasutatakse, et määrata PK mudelid; kolm erinevat andmed paigaldamise algoritmid: nls Gauss-Newtoni mitte-lineaarse regressiooni; optim jaoks Nelder-Mõdu simplex jaoks minimeerimine; ja genoud jaoks geneetiline algoritm. Menüü orienteeritud kasutajaliides oli ehitatud. Erinevaid farmakokineetilised mudelid olid eelnevalt määratletud PKfit: intravenoosse narkootikumide omavalitsused, kellel bolus või infusiooni, extravascular uimastitarbimise, lineaarne (1.-et imendumist/elimineerimine) mudelid ja mittelineaarne (Michaelis-Menten) mudelid. Kahe kaalumise skeemid, 1/Cp (obs) ja 1/Cp^2 (obs), olid ka ellu rakendada. Väljund PKfit sisaldab koondtabel (aeg, mõõdetud ja arvutatud kontsentratsioonid, kaalutud jääkide, pindala vastavalt plasma kontsentratsiooni kõver, ja pindala alusel esimesest hetkest, kui kõver), goodness-of-fit statistika, lõplik PK parameetri väärtused, mudeli valiku kriteeriumid (Akaike Informatsiooni Kriteerium (AIC), Schwarz on bayesi tüüpi Kriteerium (SBC) ja Log likelihood) ja diagnostiliste krunti nls nagu lineaarset süžeed, semi-log krunti, ja ülejäänud krundid. PKfit on avatud pärineva vabavara all GPL litsentsi. Süsteemi nõuded: R (>= 2.9.0), odesolve, ja rgenoud; Riistvara nõuded: nüüd PKfit saab sõita normaalselt Windows NT/XP ja Mac OS X versioon. Kontakt: Yung-jin Lee, Ph. D., e-mail: mobilePK@gmail.com

PK Funktsioone Microsoft Excel

Joel Usansky, Atul Desai, ja Tiina Tang-Liu. Alla laadida Wordi dokumendi esimese kirjeldus-ja paigaldusjuhised

PK-Map

on mõeldud kasutamiseks alguses optimeerimine etapp. See põhineb mehhanistlik, biofüüsikalise mudeleid, et ennustada ADME-omadused, nagu fraktsioon, mis neeldub või mahu jaotus alates füüsikalis-keemilised andmed (mõõdetud või arvutatud) suuremate komplekti ühendid. Tema jõud on võimas, visualiseerimine ja hindamine loodud andmekogumid, sealhulgas võimalus hoone valiku eeskirjad reaalne ADME omadused asemel otse basic phys.-chem. andmed. Esitatud Bayer Tehnoloogia Services GmbH. Lisainformatsiooni ja kontaktandmed näha veebilehel: http://www.bayertechnology.com/pk-map/

PK-Sim

on kogu keha füsioloogia aluseks farmakokineetilised (PBPK) simulatsiooni tarkvara. See põhineb universaalne, kasutamiseks valmis PBPK-mudel, mille parameetrid määratakse alates väikese hulga füüsikalis-keemilised omadused pluss in vitro biokeemilised andmed nagu nt metabolisation määrad. See sobib ideaalselt ennustada fraktsioon imendunud, biosaadavus, orel spetsiifilisi farmakokineetika ja teised. Kuna hõlpsasti muudetav füsioloogilised omadused on optimeeritud PK-Sim-mudelitel on kõrge väärtus, prognoosida ja hinnata käitumist inimeste, sealhulgas ennustus farmakokineetika eelkõige sub-populatsioonides. Esitatud Bayer Tehnoloogia Services GmbH. Lisainformatsiooni ja kontaktandmed näha veebilehel: http://www.pk-sim.com

PK-SIM

on shareware versiooni Windows põhine PK simulaator, mida toetab suur raamatukogu puudutus narkootikume. See on kavandatud simuleerima kliinilise haldamise narkootikumide üle periood kuni 24 tundi. Bolus ja infusiooni raviskeemi saab kergesti modelleeritud samuti mõju ala ja plasma CACI. Taust-sensitve lagunemine korda ja PK pidev converter on ka toetatud. Krunti saab trükkida või eksportida slaid tegemise programmid. Mitu krunti on võimalik ühitada ühe diagrammi võrrelda seas narkootikumide konkreetses klassis, samuti erinevate klassid. Lae PK-SIM-ftp.

PK Simulatsioonid

mida Günther Hochhaus

PKSolver

on menüü-driven-lisandmoodul Microsoft Exceli kirjutatud Visual Basic for Applications (VBA), lahendada põhilisi probleeme farmakokineetika (PK) ja farmakodünaamilised (PD) andmete analüüs. Programm pakub erinevaid mooduleid, PK ja MAKSEVIIVITUSE tõenäosuse analüüs, sealhulgas noncompartmental analüüs (NCA), compartmental analüüs (CA), ja farmakodünaamilised modelleerimine. Kaks erilist sisseehitatud moodulid, mitu imendumist saidid (MAS) ja enterohepatic ringlusse (EHC), on välja töötatud paigaldamiseks topeltklõpsake tipp concentrationÐtime profiil põhineb klassikalise üks-osaline mudel. Lisaks kakskümmend sageli kasutatakse farmakokineetilise funktsioonid olid kodeeritud nagu makro ja saab otse avada Exceli arvutustabel. PKSolver lihtsustatud PK ja PD andmete analüüsi protsess ja selle väljund võiks olla loodud Microsoft Word vormis integreeritud aruanne. Programm pakub farmakokineetilised teadlastele, kellel on kiire ja lihtne-to-use vahend rutiinse ja põhi PK ja PD andmete analüüs rohkem kasutajasõbralik liides. Tuleb märkida, et PKSolver on tasuta programm, igaüks huvitatud selle saab alla laadida: http://dx.doi.org/10.1016/j.cmpb.2010.01.007 pakkudes neil on võime saada täistekst alates ScienceDirect. Saadaval ka http://www.boomer.org/software/pksolver.zip (loal). Süsteemi nõuded: Microsoft Office (2003/2007/2010), Platvormid: Microsoft Windows (XP/Vista/7). Kontakt support või uuendada: Yong Zhang, Ph. D, Hiina Pharmaceutical Ülikool, E-mail: zhangyongcpu@163.com või Huo Mei-Rong, Ph. D, Hiina Pharmaceutical Ülikool, E-mail: huomeirong156@sohu.com.

PMetrics

on raamatukogu paketti R täita mitte-parameetriline ja parameetrite farmakokineetilised-farmakodünaamilised elanikkonna ja üksikute modelleerimine ja simulatsioon.

POP3CM

Tasuta Visual Compartmental Rahvastiku Analüüsi Programm. Programm POP3CM pakub graafilise kasutajaliidese analüüsi kolme sahtli mudel. Analytic lahendus diferentsiaal, ja nende derivaadid seoses parameetrid, mis on integreeritud programmi.

PopKinetics

PopKinetics on rahvastiku analüüsi programm. See on companion, et SAAM II, mis kasutab parameetrite algoritme, Standard Kahe-etapiline ja Iterated Kahes Etapis, arvutada populatsiooni parameetrite ja nende usaldusvahemikud. PopKinetics tegutseb otse SAAM II uuring faile. Lihtsalt osutage ja klõpsake nuppu, et seadistada analüüs; nr programmeerimise või pseudo-kood on vajalik. Vähe, kui tahes eeldused elanikkonna hulgas on vaja enne analüüsi. Üksikasjalik-line abi on lisatud. PopKinetics sisaldab võimsat simulaator simuleerida populatsioonid ja muutlikkuse andmed ja mudeli parameetrid. Näiteks kliiniliste uuringute saab simuleerida, et määrata kindlaks mõju erineva manustamist raviskeemi. Te saate testida ühe-teema mudeleid kasutades Monte Carlo tehnika, simulator. Saadaval SAAM Instituut, info@saam.com, telefon (206)729-1315, faks (206)729-7854.

Praktiline Farmakokineetika

mida ClinPharm Rahvusvahelise oli mõeldud õpetamine ja praktika kliinilise farmakokineetika.

PsN

PsN (Perl-räägib-NONMEN) on kogumik Perl mooduleid ja programme abistamine arendamine mittelineaarsete segatud mõju mudeleid kasutades NONMEM. Autorid: Mats Karlsson, Niclas Jonsson, Andrew Hooker ja Kajsa Harling (2008)

RADKinetics

RADKinetics poolt RADSoft Co. Tooted on farmakokineetika programmi mis tahes apteekriga huvitatud manustamist Gentamütsiin ja Vankomütsiiniga.

RIDO ja RIDO pluss

on interaktiivne koolitus tarkvara, mille eesmärk on mõista annuse leidmine uute ravimite abiga PK/PD põhimõtted ja arvutisimulatsiooni esitatud ecpm@unibas.ch.

SAAM/CONSAM

on olemas L. A. Zech ja P. C. Greif, Laboratory of Matemaatiline Bioloogia, Ehituse 10, Tuba 4B-56, NIH/NCI, Bethesda, MD 20892 Internet: zech@ncifcrf.gov. Programm on esitatud nii koostatud programmid VAX VMS ja MS-DOS-i arvutid. Programm täidab mittelineaarse regressiooni partii (SAAM) või jutukas režiim (CONSAM). Kui SAAM/CONSAM programmid on lahkelt ette nähtud USPHS/YA/DRR-NHLBI-NCI ühise arendamise projekti. Viide:

SAAM II

on compartmental (diferentsiaal) ja numbriline (algebraline võrrandid) modelleerimine programm, mida saab kasutada analüüsi farmakokineetilised, farmakodünaamiliste ja ensüümi kineetiline analüüs. Selle eesmärk on aidata teadlastel kergesti luua mudeleid, teha simulatsioone ja sobib eksperimentaalne kineetiline andmed, mille tulemuseks on parameetri hinnangud ja nendega seotud vead. SAAM II on kasutajasõbralik graafiline kasutajaliides, mis on täielikult menüü orienteeritud. Arengu SAAM II, University of Washington, Seattle, toetas Teadus-Ressursside toetuse Siseriiklikud tervishoiuasutused. SAAM II on saadaval PC Windows (Win95/98, NT). Macintosh versioon (68030 või kõrgem (FPU), PowerMac) on ikka olemas, kuid enam ei toetata.

S-ADAPT

S-ADAPT Programm pakub keskkond, mis täidab rahvastiku andmete analüüsi, koos või ilma covariates, kasutades PK/PD mudelid, kellel on ulatuslikud simulatsiooni vahendid ja paljud praeguse state-of-art mittelineaarne segatud-mõju hindamise meetodeid nagu MCPEM, SAEM ja täielik bayesi tüüpi algoritm MCMC

scaRabee

R pakett poolt välja töötatud S. Bihorel (sb.pmlab@gmail.com) nagu kasutajasõbralik vahend modelleerimine ja simulatsioon valdkonnas pharmacometrics. scaRabee võimaldab simulatsioon ja optimeerimine mudelid, mis on määratletud suletud vorm lahendusi, liht-või viivitus diferentsiaal, kasutades R keel (R >= 2.11). scaRabee on avatud lähtekoodiga tarkvara distributed under GPL litsentsi. Rohkem üksikasjad on kättesaadavad aadressil http://code.google.com/p/pmlab/

Teadlane eest Windows

annab põhjaliku parameeter paigaldamise mudeli võrrandid. Valemeid võib olla mittelineaarne algebraline, varjatud algebraline, tavaline diferentsiaal, Laplace, või nende kombinatsioonid.

SCop (Simulatsioon Kontrolli Programm)

on üldine eesmärk simulatsiooni tarkvara paketi, mille eesmärk on abistada uuringu keerukaid süsteeme, mille omadusi saab olema esindatud algebraline, erinevus, ja vahe valemeid. Saadaval Simulatsiooni Vahendid, Inc.

Simcyp

sisaldab täielikult automatiseeritud kogu keha PBPK mudel, mis sisaldab ensüümi kineetiline andmeid rutiinne in vitro uuringud. Simcyp on võimas vahend, mitte ainult tüüpiline PBPK modelleerimine imendumist ja levitamine, vaid ka annab enneolematu eelised simulatsiooni metaboolse ravim-koostoimeid ja individuaalsete omadustega, mis määrab kindlaks varieeruvus narkootikumidega kokkupuudet. Aadress: 100 Unustada Center, Suite 101, Princeton, NJ 08540 USA. e-post: sales@certara.com

stab eest R

See pakett on loodud Hsin-ya Lee ja Yung-jin Lee. See eesmärk oli analüüsida farmatseutilised andmed püsivuse kohta. Me järgime ICH suunis ‘Q1E Hindamise Stabiilsuse Andmed” (USA FDA site) kujundada see tööriist (Siin on tema .pdf). Käesoleva suunise kirjeldatakse kui ekstrapoleerimise tuleks pidada ettepaneku kordustesti perioodil narkootikumide aine või säilimisaeg on narkootikumide toote, mis ulatub perioodil, mis on hõlmatud olemasolevate andmete põhjal stabiilsuse uuringu kohaselt pikaajaline ladustamine seisukorras. Stab R on avatud pärineva vabavara all GPL litsentsi. Süsteemi nõuded: R (>= 2.9.0); Platvormidele: MS Windows (XP/Vista), Mac ja Linux-ARVUTISSE. Kontakt: Yung-jin Lee, Ph. D., e-mail: mobilePK@gmail.com.

TCIWorks

TCIWorks on arvuti programm, mis on mõeldud annuse optimeerimise konkreetse patsiendi puhul tuleb kasutada osana rutiinse kliinilise ravi

tdm eest R

Variant taotluse R põhineb JPKD välja arvatud juhul, ükski kasutaja määratletud mudel funktsioon. See oli arendab ja haldab Miou-Ting Chen ja Yung-Jin Lee. TDM saab hinnata üksikute farmakokineetilised parameetrid koos ühe või mitme uimasti seerumi/plasma kontsentratsioonid, mis saadakse ühe teema või mitu teemadel, kasutades OpenBugs (avatud lähtekoodiga VEAD, bayesi tüüpi järeldada, Kasutades Gibbs Proovivõtja koos Markov Chain Monte Carlo integratsioon) kaudu liidestatud R pakett – BRugs. See sisaldab nii palju kliinilisi sagedamini kasutatakse narkootikumide mudelite JPKD. Lisaks, see annab ka annuse kohandamine funktsioone. Diagnostika krunti pärast parameetri hinnangud sisaldavad ajakohastatud-ajalugu (trace) krundid ja tõenäosuse tiheduse funktsioon (pdf) krundid iga parameetri puhul. tdm R on avatud pärineva vabavara all GPL litsentsi. Süsteemi nõuded: R (>= 2.9.0) ja BRugs; Platvormid: nüüd TDM töötab ainult Windows NT/XP, sest OpenBugs saab käivitada ainult Windows. Kontakt: Yung-jin Lee, Ph. D.,e-post: mobilePK@gmail.com

T. D. M. S. 2000 Windows Versioon 7.0

on Windowsi programm, mis aitab therapeutic drug monitoring in kliinilised seade. Programm on programmeeritud elanikkonna väärtused 16 kliiniliselt jälgida narkootikumide samuti üldistada ühe sahtli “kasutaja valik” mudel. Programm täidab nii bayesi tüüpi ja mittelineaarne vähim ruutu paigaldamise eest lineaarne ühe – ja kahe-osaline narkootikume. Kohandatav aruande sobib tervisekontrolli kaasamise saab trükkida. Versioon 7.0, mis ilmus aprillis 2007 on uus rakendamise mitte-steady-state bayesi tüüpi fenütoiin paigaldamise programmi kasutades täpse (korduv) lahendus: C(t). Tutvustamise programmi versiooni saab alla laadida aadressil http://www.tdms2000.com/

TopFit

on saadaval Gustav Fischer (VCH Publishers, Inc.). See MS-DOS-i programm täidab mitte-compartmental ja mudel põhineb analüüsid. Viide: Tanswell P ja Koup J: TopFit: PC-põhine farmakokineetiliste/farmakodünaamiliste andmete analüüsi programm. 1993, Int. J. Clin. Pharmacol. Muud. Tox. 31(10)514-420.

USC*PACK

kogumik sisaldab paljude moodulite kliinilise ja teadus-põhine farmakokineetilised analüüsid. Need moodulid on kirjutatud IBM PC. Need moodulid hõlmavad USC*PACK PC Kliiniliste Kogumine (GENT, TOB, NET, AMIK, MB, MLS, PASTRX, NPEM [vt eespool]) ja KARBID ARVUTI Modelleerimine Kogumine (MUDEL, ID, OOD, SIM, KASTID jne). Täiendavat teavet on võimalik saada Roger Jelliffe või WWW server.

WinSAAM

on Windowsi versiooni originaal interaktiivne bioloogiline modelleerimine programm, CONSAAM, mis töötati välja 1980, NIH. Toetavad peaaegu kõik funktsioonid CONSAAM, WinSAAM lisaks toob kasutaja, funktsioonid Windows suurendades seeläbi tootlikkust taotluse keskkond. WinSAAM on hooldatud Peter C. Leina.

Xfitool

See Rakendus on välja töötatud, et märgistusgaasi modelleerimine (PET), aadressil Paul Scherrer Instituut, Šveits.

Xpose

on Teadus-põhine mudel, hoone abi rahvastiku analüüs kasutades NONMEM. See hõlbustab andmete kogum kassasse, uurimise ja visualiseerimine, mudeli diagnostika, kandidaat covariate identifitseerimine ja mudeli võrdlus.

Tagasi esilehele